Geekvape Aegis Boost 2(B60)

Az első készülékem ennek az elődje volt (Aegis boost LE) , apróbb hibákkal, melyet a jelenlegi készülékben egy kivétellel(drip tip) javítottak. Egyszerűen tökéletes.

9 kedvelés

Nekem is ilyen lett, egy hete tesztelem eddig nagyon jó. Most rendeltem kínairól porlasztó felújító szettet, 1000 Ft 10 darab.

2 kedvelés

Sziasztok!

Most láttam meg ezt a kis csodát. Ha lenne időtök, megosztanátok a tapasztalatotokat? Íz-gőz, kezelhetőség, hibák amiket tapasztaltatok, tehát mindenre kíváncsi lennék, mielőtt megrendelném.
Köszönöm előre is!

Szia,
Nem tapasztaltam semmilyen hibát. Tökéletesen működik. Íz/gőz nálam megfelelő arányban van, de ez keverés kérdése. Az eszköz maga szerintem makulátlan.

2 kedvelés

Mtl vagy DL használod? A porlasztók, amiket később vettél hozzá,mennyire megbízhatóak? Kellett már a gumiszakadás miatt fejet cserélned? Egy napot bír intenzív használat esetén (gondolok itt mondjuk 10 ml/ nap adagra)? Viszonyítási alapként, mondjuk egy innokin tankhoz képest, adja annyira jól vissza az ízeket?

Nem használtam még sosem más márkát csak geekvape-et, szóval nincs viszonyítási alapom. MTL és 0,6 os kazán az ami a leginkább hozza amit kell. Nekem ez vált be. Sosem volt semmilyen hiba. SMART üzemmódot ajánlom, illetve én nagyon ritkán pár szívásig a Boost-ot. Nálam kibírja nap végéig.

2 kedvelés

szia!
nekem is van egy ilyenem, szerintem 0,6 (15w-25w) felettiek eléggé lökik a gőzt,
de meg lehet szokni. nincs hibája, talán az akksija nem bír ki egy teljes napot
/de ahhoz sokat kell ám szívni/, ajánlott tölteni, gyorsan tölt. viszont nekem hiányzott az rta, így vettem egy modot is mellé.

lehet kapni hozzá, 510 csatlakozós átalakítót aliexpressen, de viszont nem tapad rá rendesen, mert valami gagyi mágnes van rajta.

smart módot használom csak, a többinek nincs értelme, ha csak tényleg nem veszel egy ilyen átalakítót hozzá. utazós kis eszköz, könnyű kezelni és tisztítani.

viszont, ha egy porlasztó sokáig van benne szerintem szivárog belőle a likvid kifelé.
nekem a 0.2 ohm 50w-58w kb 1500 slukkot bír ki, számolja.

jó kis cucc, de szerintem minden porlasztós és pod-os ecigit drága fenntartani.
aliexpressen némileg olcsóbb a porlasztó hozzá, lehet hozzá jó kis szilikonos tokot is kapni rá :slight_smile:

10/7

4 kedvelés

Szia!

Van nekem is egy, B60, és egy B100, én nem tapasztaltam szivárgást sem, úgy szoktam tesztelni, hogy beleszippantok 200-300 slukkot utána leteszem, 50-50 az arány, és már egy jó hónapja, hogy nem szívtam bele, jó a vattája tartja a liquidet, pedig nincs elzárva a levegő, ami szokott “hiba” lenni az a szörcsögés pár slukkig, de utána letisztul a kép.
A B60 Drip Tipjével nem vagyok kibékülve, mert lapos, nem henger alakú, de majd elviszem az esztergályos ismerősömhöz, hogy csináljon rátolós Drip Tipet akrilból, akkor úgy fog kinézni a tank mint a B100 tank.


3 kedvelés