Geek vape aegis hiba

Sziasztok! Van egy geek vape aegis modom ami nem igazán akar normálisan működni. Teljesen mindegy milyen tankot rakok rá 30w felett azt írja ki hogy “BATTERY WEAK PLZ LOWER VOLTAGE” Erre valaki esetleg tud valami megoldást?
A válaszokat előre is köszönöm!



2 kedvelés

Elgyengült az akkud az adott teljesítményhez, vagy gyárilag sem elég izmos az áramleadási képessége.

3 kedvelés

Akkucsere? Vsz. terhelésre annyira leesik a kapocsfeszültség, hogy letilt. ‘B’ lehetőség, az elektronika nem tudja produkálni a tekerés ellenállásához/beállított teljesítményhez szükséges feszültséget. Viszont a kép jó sz@r lett, pont a lényeg nem látszik​:laughing:

5 kedvelés

Az aksi tuti jó másik modba használom az aksit… szóval maradt a “B” lehetőség azzal lehet kezdeni valamit? A kép valóban nem a legjobb nem sikerült normálisat csinálni :rofl:

2 kedvelés

Alacsonyabb ellenállású tekerés.

Kisebb feszültség elég hozzá, hogy kialakuljon a teljesítményhez szükséges áram.

(A képen nem látszik, jelenleg hány Ohm, de akár a fele is lehetne).

De akkuból sem árt erősebb. Márkás. Barna LG és tsai

4 kedvelés

2 kedvelés

A ‘B’ változat az elektronika jellemzője, az adott. Azzal együttélni tudsz​:grin:
Én még ébredezek éjszakás műszak után, nekem duplán homályos​:flushed:. De ahogy nézem, 0.xx Ω…

2 kedvelés

Nem sok az 50w a 0.44-nek?

2 kedvelés

Nem igazán értek ezekhez :sweat_smile: azert kédezek…
Igazából egy fél éve kaptam 4 különböző modot ami egyikse indult mindnek volt valami baja kb be se lehetett őket kapcsolni és megcsináltam már az összeset csak ezzel eddig jutottam bekapcsol meg minden de letílt

2 kedvelés

Bypassba megy csak úgy meg gyenge

2 kedvelés

Ez a kombináció szabályozás nélkül ~30W- on fut. Lehet kevés neki.
Porlasztókhoz nem értek, építettből szűk DL-nél 25-30W elég is lehetne 0,44Ω-nál.

3 kedvelés


Ez a porlasztó van benne de ha másikat rakok vagy másik tankot ugyan ezt csinalja

2 kedvelés


Ezek közül minden ezt csinálja

3 kedvelés


És ez a 3 mod meg gond nélkül elviszi ezeket a tankokat azért nem értem hogy ez miért nem…

3 kedvelés

Nekem akkor írt hasonló dolgokat a picom, amikor egy lerugott 1200 Ah akksi volt benne. 15 watt felett nyafogott mindenre is. Én kipróbálnám a helyedben másik akksival. Akár kérj kölcsön valakitől próbára.

2 kedvelés

Gyengébb az elektronika.

1 kedvelés

Vagy az akku az öregecske, nem bírja már, vagy az elektronika fáradt el. Akkor átalakíthatod pl. könyvtámasznak​:disappointed_relieved: de jó már nem lesz

2 kedvelés

Akár az is lehet. Nincs sok tapasztalatom modok terén (úgy semmiben sem vape terén), de a Pico gombfeloldás után azonnal szivható, míg a Geekvape-nél meg kell várni, míg eltűnik az unlocked felirat. Szívtam már úgy bele nem egyszer, és csak lestem, mi a franc van már megint.

2 kedvelés

Tervezek venni majd nemsokára egy mtervezek venni egy modot a közeljövőbe majd megpróbálom annak az aksiát is és akkor kiderűl… azért mindenesetre köszönöm nektek a válaszokat sokat segítettetek

2 kedvelés

Ha Bypass-ban gyenge, az annyit tesz, hogy mivel az akku maximális teljesítményét tolja ki, akkor nem bírja meghajtani a porlasztót az akku. Nem véletlen adják ezt a tankot 2 akkus modhoz szettben. Ezzel így nem mész messzire. Nagyobb ellenállásút tegyél rá és jó lesz, lehetőleg olyat, aminek a porlasztójában nem 2 meg 3 tekerés van.

9 kedvelés