Futárcég de melyik?

Helló! Valaki tudja hogy a The Liquid City milyen futárcéggel dolgozik? Vagy esetleg más oldal ahol GLS van tudtok ajánlani?

Azt hiszem hogy a FÁMA futár.

Az meg mi a túró? :smiley:

Sokszor rendelek a liquid city oldaláról.
A fáma futár hozza a csomagot.
Teljesen megbizhatóak.
Utánvéttel szoktam fizetni.
Elötte én sem találkoztam velük.

2 kedvelés

Az a bajom hogy munkahelyre tudok rendelni ahol biztosan át tudom venni de olyan eldugott helyen van hogy szinte alig ismerik. GLS rendszeresen jár azért örültem volna neki másokkal eddig csak szívtam

1 kedvelés

Gondolom van GPS náluk.
Csak megtalálnak.
A rendeléshez ha megadod a telefonszámod akkor fehivnak ha nem találnak de küldenek sms-t a futár számával a kiszálítás napján ugy hogy feltudod hivni a futárt.

3 kedvelés

Jaja, fáma

3 kedvelés

Köszi az infót, még keresgélek pedig náluk már megtaláltam mindent amire szükségem lenne most

Rendeld hozzám, eskü továbbküldöm. :joy:

Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe :thinking: :smiley: De nem is használsz mesh tankot :smiley:

De, mától az a kedvencem. :joy:

1 kedvelés

Én sem használok…még. :grin: Én itthon vagyok egész nap, ha gondolod. :rofl:

Ahhoz csak lap kell most nekem de kinéztem már egy új mtl tankot is ha érdekel valakit :smiley:

Egyébként arra gondoltam, miután leirtam a fentieket, hogyha ennyire gáz a helyzet, akkor valaki GLS-el odaküldeti Neked. :thinking: Azok rendesek, az esetek 99%-ában telefonálnak, hogy most azonnal menj ki. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ja,hogy mtl is ? “Nekem már nem kell semmi” a futárok tudják hova kell tenniük nálam :rofl::rofl::rofl:

Tapasztalatok alapján én már csak bennük bízok :confused:
@Zolika Jó akkor 3 ember pluszban nem baj rámegy a fizetésem de legalább érezzétek jól magatokat :smile:

1 kedvelés

De hisz az csak pénz :rofl::rofl::rofl:legalább jól érezzük magunkat ,sosem kapok ajit :cry:
Komolyra fordítva a szót.
A Fáma küld emilt,smst,és ha ráírod a tel.számodat hívnak előtte fél órával.
Volt már dolgom velük párszor,sose volt gond :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Megértem, azért is jutott eszembe. :thinking:

2 kedvelés

Ha nem marad más akkor majd jöhet a fáma :smile: fáma szorult féreg

szia! igen, fáma futár, és nekem legutóbb az LD trans hozta általuk a csomit. írtak, hívtak, korrektek :slight_smile:

2 kedvelés