Segítség szállítás témában.

Sziasztok! Tegnapi nap folyamán rendeltem a JuicyVapour oldalon egy e-cigit, és kicsit átverten érzem magam, mégpedig azért, mert bejelöltem azt hogy 1 napos szállítást szeretnék kérni. (+1500ft) A megrendelésnél így volt leírva. (Mindjárt csatolok az emailról egy képet.)
Utána valahogy beleástam magam jobban az oldalba ahol utána teljesen máshogy volt leírva a szállítás. Direkt a FÁMA futárszolgálatot választottam mivel ott 1 nap alatt kell hogy megjöjjön a csomag. Na és hogy kicsit jobban beleástam magam, ott már 1-5 munka nap volt írva, mivel hogy a futárszolgálat egy héten 2x-er veszi fel náluk a csomagot, és szerintem teljesen félre vezetik az embert tájékoztatás felén… szerintetek megjöhet ma a csomag? Vagy felejtős? … Nagyon szépen köszönöm a segítséget…


2 kedvelés

Szia Bálint :wave: Ezzel kapcsolatban itt nem nagyon tudunk segíteni. A legjobb ha írsz nekik egy emailt a kérdéseiddel, biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül válaszolni fognak. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

De jó is volna egy napos futár. Élvezném .

2 kedvelés

Akkor mi alapon kérnek el +1500 forintot? :slight_smile: Mert már kíváncsi vagyok :smiley:

2 kedvelés

Őszintén halovány lila gőzöm sincs . Más nem hozhatja helyette ?

2 kedvelés

Már nem lehet módosítani. :confused: De nem baj, majd várok. Csak megöl már a kíváncsiság, új vagyok még, és kezdő… :smiley:

2 kedvelés

Ha nem kapod meg, visszakéred.

3 kedvelés

Ahogy a famat ismerem az vissza lesz kérve .

3 kedvelés

Kaptál e-mailt mikor adták fel ?
Na onnan 2 nap alatt nálad van,a futárcég gyorsaságán múlik a dolog,ha csak nem esik bele pl egy hétvége :stuck_out_tongue_winking_eye:
Gondolom euroban fizettél,azt valamiért később könyveli le a rendszerük (mondhatnám tapasztalatból :smiling_face:)

2 kedvelés

Igazából hiába írsz nekik. Ha értelmezzük a dolgot, 1 napos szállítást ígérnek. Ami azt jelenti, hogy ha hétfőn feladom a csomagot, kedden nálad van. Namár most a szállítási időbe az nincs benne, hogy várakozik a csomag a feladónál, mert csak csütörtökön lesz feladva.

3 kedvelés

Ha úgy van ahogy írtad akkor lerántottak 1500Ft-tal…ennyi. Mivel csak akkor 1napos a szállítás (és csak ideális esetben) ha hétfőn vagy csütörtökön csomagátadás előtt vásárolsz közvetlen. Már az bicskanyitogaó, hogy volt pofájuk emiatt plusz pénzt kérni…dögöljenek éhen.

3 kedvelés

Nem azért az 1500 forintért, csak maga hogy nem jön ma meg a csomag, hol ott már nagyon vártam… :confused:

2 kedvelés

De igenis az 1500ft is számít és a mögöttes rabló mentalitás. Ez a “magyar Cigbest” shop!

3 kedvelés

Nekem nem az 1500 forint számít,megkaptam a rendelésem mindíg.
Én nem írnám le a shopot mert segítőkészek mindenben.
Ha nem tetszik van másik “cég”
Máshol több a szállítási összeg,de talán nekik kellene írnod biztosan jobban tudják a miértet mint mi.

3 kedvelés

Egyáltalán nem írom le a céget és senki más sem, ez parasztság amit csinálnak.

2 kedvelés

Értem,ahogy gondolod.
Inkább örülni kellene hogy van olyan shop MÉG ami szállít hozzánk :man_shrugging:
Te döntésed :man_shrugging:
Leparasztozod őket,de onnan rendeltél és vársz,ahogy minden rendelésnél mert ez nem kiló kenyér amiért le lehet sétálni a Tescóhoz :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ok rendben :smiling_face:

5 kedvelés

Panaszkezelés minden esetben úgy indul, hogy megkeressük az illetékes céget/személyt. Ha negatív a reakció akkor lehet “kiabálni és lejáratni” a shopot különböző fórumokon és közösségi felületeken, hogy más is tanuljon az esetből.

5 kedvelés

Az első hozzászólásban írtam, hogy írj nekik e-mailt, erre most itt megy a találgatás… Azt mondjuk nem értem, hogy mi a probléma a +1590Ft -al? Ezt úgy hívják, hogy szállítási költség. Ha jól tudom 30 ezer felett ingyenes a szállítás náluk. A pénztár oldalon valóban az van írva, hogy szállítás 1 munkanap, viszont ez simán lehet egy rendszer korlátozás vagy hiba, hogy nem csak az adott napokon írja ki ezt az üzenetet vagy lehetne bővíteniük ezt a leírást stb… Igen ez lehet megtévesztő de ahogy látom így is ez a legolcsóbb szállítási formájuk a Packetán kívül. Szóval az nem jár többletköltséggel, hogy ezt választottad.

Lezárom ezt a témát, ha esetleg tudsz konkrétumot akkor jelentsd ezt a hozzászólást és újranyitom.

12 kedvelés