Aroma rendelés (hova tűnt a liquid-aroma.hu?)

Sziasztok!

Kb egy éve pöfékelek, nagyon sokáig az Aroma Palota üzletébe jártam liquidet venni, aztán bejelentették hogy bezár :frowning:

Azután a liquid-aroma.hu-ról rendeltem, amit nagyon szerettem, mert forgalmazták a szeretett kedvenceim ( Dinner Lady, Bang Juice), és volt lejetőség utánvétre, valamint csomagpontra kérésre is. Viszont mostmár jó ideje azt kapom, ha felmegyek az oldara hogy június 26-ig zárva tart. De azóta sem nyílt meg újra :frowning:
Ez a végleges bezárást jelentheti?

Régebben olvastam itt, hogy sokatok az aromaparadise-ról rendel, de ahogy látom, ott is kiárusítás van már …

Nagyon szeretem a gyümölcsös, desszertes, érdekesebb ízeket (kivéve az ánizst), ha esetleg tudtok javasolni új ízeket, és hogy honnan érdemes rendelni, ahol ugyanúgy van lehetőség utánvétre és csomagpontra kérésre, esetleg régi, vagy általatok javasolt új kedvenceim megrendelésére, nagyon hálás lennék! Ha az oldalon van lehetőség geek vape tankhoz porlasztót, vagy boostert rendelni, nagy plusz, de ha nincs az se probléma, azt még meg tudom oldani máshonnan.

Előre is köszi Srácok, mindenkinek szép napot!

2 kedvelés

Én írtam nekik az első kitűzött nyitási időpont előtt. Azt mondták nem végleges. Azóta háromszor halasztottak és az utolsó levelére nem is válaszoltak már. Gyanús, hogy ennyi volt…

3 kedvelés

Igen, sajnos gyanúsan elveszettnek látszik az oldal

5 kedvelés

Innen vettem a MiMiMI longfillemet amiért még vagyok örülve annyira finom. Most nem tudom honnan vehetnék normális áron, normális szállítási díjjal.

3 kedvelés

Itt van, de csak két fajta

2 kedvelés

Igen, tudom, megtaláltam ezt is. De egy ezressel drágább, mint amennyiért náluk vettem (Waffelheld). Még nem sürgős, ezért is vártam hátha újra nyitnak. Kicsit még bízom azért benne :slight_smile:

1 kedvelés

Basszus, nem hiszem el :frowning: van esetleg más tipped, hasonló rendelési feltételekkel?

1 kedvelés

Ezt nagyon szomorúan olvasom, iszonyatosan megkedveltem az oldalt :frowning: ha van hasonló oldalhoz tipped, ne tartsd magadban kérlek!

3 kedvelés

Komoly mennyiségben és választékban árultak aromákat, igaz szerintem egy kicsit drágábban, de nem volt rossz oldal

3 kedvelés

Nem ők csinálják a 18650-akku.hu-t is? Valami rémlik

2 kedvelés

…lassan elérik a céljukat …tudtommal vape 42 maradt de az meg vegetál,pereskedik…szorítok nekik ,hogy talpon maradjanak…

1 kedvelés

Rendeltem már a Juicyvapour-ról is, a Liquid-City-ről is, szerinem mindegyik jó. ELFC-ról már kétszer (igaz ez UK), meg ott a Kumulus is. Meg még vagy száz hely, a többiek is tudnak sorolni biztosan egy rakatra valót.

Nagyjából mindenki ismeri az oldalakat.
A kérdés az, hogy a magánszemélyek csomagjai mikor kezdenek el eltünedezni.

Elméletileg a Liquidhall -ról ha rendelsz, és a DPD futárszolgálatot választod, azt át lehet irányítani csomagpontra.

Szerk: ja és az ajánlás: A&L és a FullMoon aromákkal én még nem lőttem mellé :slight_smile:

Szerk2: most nézem csak, rossz embernek írtam a választ, sry @OblivionBby -nek szólt

1 kedvelés

Igen, gondolom így van, de Ő kért ajánlást. Csomageltűnésekről itt szó sem volt eddig, én ilyenekről nem is tudok és nem is hallottam másoktól sem. Ha igen, az nem a tartalom miatt volt, hanem pl. a fantasztikus postánk rátermettsége miatt. Egyébként én nem hiszem, hogy lesz ilyen. Max annyi, hogy ha nagyon komolyan ráhasalnak akkor direkt kiveszik és azért nem kapod meg. De arról meg úgyis értesítenek, ugyanis törvényt szeg vele az ember. Akár pl. egy autó diagnosztikai szett Kínából. Én simán megkaptam, a következő évben meg már elkezdtek foglalkozni vele és mindet kiszedték a vámon. Én (még) mindig nem látom annyira sötéten a vape jövőjét, egyenlőre mindent megkapunk amit csak szeretnénk. Az itthoni helyzet viszont már nem, hogy sötét, de inkább korom fekete :rage::face_with_symbols_over_mouth:

5 kedvelés


2 kedvelés

Én is a The Liquid Cityt javasolnám, 27-én rendeltem 11:58-kor és 28-án 09:30-kor felhívott a futár, hogy itt van. Mindezt Romániából Budapestre… Én kezdőként Ursa podhoz niksó liqudeket használok, náluk a Dinner Ladyn kívül megtalálod a Bar Juice 5000 (Sokak szerint veri az Elf Bart) és az eredeti Elf Bar lötyiket is, meg a Vampire Vape termékeit is, (Tőlük a Heisenberget kötelező kipróbálni!) összesen 25 gyártótól van ebben a kategóriában termékük. Facen is fent vannak, érdemes csatlakozni hozzájuk.
Nem mondom hogy a legolcsóbb oldal, pontrendszer is van, illetve 20k felett ingyenes a szállítás, plusz EU-n belülről jön így vámmentes, ezeket figyelembe véve már nem is olyan drágák.



4 kedvelés

Szia!

Tudsz mondani véleményt a Bar Juice 5000 liquidekről, főleg az Ice vonal ami érdekelne:

a Bombo - Wailani Juice - Sweet Melon Ice szerintem nagyon eltalálták :heart_eyes: :100:

Szia!
Brit tudósok készítették… :smile: Sajnos személyes tapasztalatom még nincs velük, de több ismerősöm is dicsérte, de még ma leadok egy rendelést, abban a pink lemonade tutira benne lesz. Az elfből a Strawberry Ice Cream tetszett, de inkább édes mint gyümölcsös, nekem néha már túl édes is volt, a hűsítése nagyon kellemes, azt jó szívvel merem ajánlani.

Köszi :grinning: akkor egyenlőre maradok a kipróbáltaknál :slightly_smiling_face: