Liquid Hall -os futáros keverentyű

Az alap szituáció: rendeltem némi elátmányt Liquid Hall -tól ( nem először nincs problémám velük ) PLG futáros kiszállítással, viszont közben telefonszolgáltatómmal sikerült összevesznem aminek hozadéka hogy törölték a telefonszámom ( így jártam ) viszont így nem tudnak utol érni. PLG -vel beszéltem hogy gond van a megadott számmal de mint kiderült ők vették fel a csomagot de nem ők szállítják ki :S viszont értesítést így nem fogok kapni ugye és nem tudják melyik céghez került. Van valakinek bármi ötlete hogy hogy tudnám kideríteni végűl kihez került a motyó? a PLG csomagszámmal sehol nem találok semmit. Szárazra szítam minden flakonom :slight_smile:

Elvileg e-mail-t is kéne kapnod.

Azt tudom de volt már úgy, hogy csak SMS értesítést kaptam, emailt nem. Akkor nincs mit tenni várok. :frowning:

2 kedvelés

Azt el tudom képzelni, hogy mondjuk nem PLG alkalmazott viszi ki, hanem egy alvállalkozó, de azt nem, hogy felvesznek egy csomagot és nem tudják hol van. Olyan szerintem nem fordulhat elő, hogy nem tudják kinek adták oda.

Tudom ez nem vigasztal, de ezt nem tudom egy szállítmányozó cégnél értelmezni…

1 kedvelés

Ezek szerint sajnos van :frowning: vagy még nem adták át, vagy nem akart segíteni a diszpécser.

Szerintem inkább LH-val beszélj…te velük vagy szerződésben, amig nincs nálad az nem a te csomagod, hanem az ővék.

Ha nem jön össze írd be hol laksz, hátha van a közeledben valaki, aki ki tud segíteni pár literrel addig is. :grin:

Nekem ma érkezik a szombati rendelés a Liquid Halltól.
PLG veszi fel, Fáma Futártól jött értesítés, hogy ma kézbesítenek. Viszont ha jól emlékszem Sprinteres autó szokott érkezni.

Értesitést mailben vagy sms- ben kaptál?

Nagy Gábor üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. nov. 9., Sze 13:50):

E-mailben és sms-ben is, de csak a Fámától. A PLG oldalán a csomagkövetésnél még mindig csak annyi van, hogy felvették, tehát az sem jelenik meg, hogy átadták másnak. Igazából szörnyű ez a csomagpasszolgatás, azt se lehet tudni, hogy kit várjunk meg mikor. Illetve az értesítésben is csak az van, hogy ma munkaidőben lesz kézbesítve.

Dettó ugyanígy jártunk. Fáma futáron keresztül hozta a Sprinter futárszolgálat. Kérdeztem a sofőrt, hogy eddig a PLG hozta, hogyhogy nem ők hozták? Mondja, hogy ő 7 (hét!) futárszolgálat csomagját hordja, mostantól így lesz. Mondtam neki akkor a héten még találkozunk, liquidcity-től is jön csomag, ha jól emlékszem azt se GLS hozta régebben. Tehát valahol jó, hogy nem 7-hez kell igazodni, de ugyanakkor szar, hogy a követés így gyakorlatilag semmit nem ér.

Ez a rendszer évek óta létezik, amíg célba ér a csomag nincs ezzel gond, csak jól esik ha tudja az ember mikorra számitson a finom ízekre :stuck_out_tongue:

Én azért csak bízom abban, hogy előbb vagy utóbb minden futárszolgálat csomagkövetése eljut az ExpressOne szintjére. Azt látni, hogy hanyadik vagy a sorban, hány csomag került már kézbesítésre előtted stb… Ez a csomagvárók mennyországa szerintem :smiley:

A legjobbak ezzel a funkciójukkal…dicsértem is a sofőrnek.

1 kedvelés

Mert ilyen nincs is, neki tudnia kell, legalabb azt h kinek adta tovabb.
BTW a logisztikaban minden is el tudn veszni :smiley:

2x éve forgoldódok logisztikai cégek környékén, láttam már karón varjút, de hogy nem tudja…kamu!

Vagy szégyen…

1 kedvelés

Dikk…kollegak vagyunk? :smiley:
Tudnia kell, ő (marmint ceg) is az alapjan kapja a penzt :smiley:

Azért azt nem mondtam, csak a környékén… :joy:

Zárójelben itthagyom, hogy a mára ígért csomag úgy fest, hogy nem érkezik meg ma és a futár száma nem kapcsolható… Máskor asszem ugyanez a Szolgálat nem találta meg a címet és elment, szintén másik alkalommal azt mondta, hogy nincs ma erre másik csomagja így nem jön. :face_with_symbols_over_mouth: