A&L Valkyrie

Sziasztok!

Szóval, lehet kicsit megkésve, de kérnék egy kis tanácsot az A&L aromákkal kapcsoltban… Nem a Valkyrie az első aromám ettől a gyártótól, már próbáltam a Kamit, a Furyt és a Leviathant is. Mindegyik nagyon ízlett, nem csalódtam bennük, viszont én eddig az összeset


15%-ban kevertem 50 VG-PG aránnyal. Most viszont olyat olvastam, hogy ezeket az aromákat 5 legfeljebb 10 %-ban ajánlatos keverni. :sweat_smile: lehet túltoltam kicsit, és ezért volt mindig olyan szuper intenzív a leves… xd Viszont az még mindig nem tiszta, hogy az ajánlottnál magasabb keverési arány problémás-e, vagy nyugodtan tarthatom ezt az arányt, ajanlástól független? Esetleg van itt olyan, aki próbálta már, és ha igen, akkor mi a tapasztalata ezzel az aromával? 10% aránynál is intenzív az íze? Nekem az A&L eddig jobban bevállt, mint pl. a Vampire Vape, az vitán felül áll… :smile:

5 kedvelés

Szerintem, ha neked így ízlik, akkor a te szokásaiddal “szívva” maradhatsz is ennél. Ha hígítod, gyengül is - ez tiszta sor.
Én túlaromázok, túlPGzek, túlNikotinozok mindent, cserébe kisebb slukkokkal, keveset szívok naponta :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ha ízlik, akkor jó, ne gondold túl. Egyébként az A&L-ek általában elég kiadósak, 6-9% között a gyári ajánlás, DE! mindegyiknél egyedi, nincs rá univerzális megoldás/javaslat. A Valkyre pont 10%ban javasolt, 50-50-be :+1:

Innen szoktam keverési arányokat lopni :laughing:

Az eredeti kérdéshez visszakanyarodva a Valkyre szerintem pont egy kicsit gyengébb eresztésük, nekem olyan málnaszörp érzet volt. Jó, meg finom, de kicsit egyhangú meg unalmas hosszútávon. Amolyan Pinkman II szerepet tölt be, azzal is ez volt a bajom.
Személyes kedvenc az Oni(meg az Alucard, de az kicsit más profil​:laughing:). Az viszont tuti azonnal öl 15%-ban :rofl: 7-8-ra keverem, 70/30ban

6 kedvelés

Köszi mind a kettőtöknek a választ! :grin:

Akkor szerintem maradok a túlaromázó csapatban, mert nekem eddig a 15% sosem okozott csalódást, az A&L-nél legalábbis. :smile: Bár a “kevesebbet szívok” nem hiszem, hogy meglesz cserébe, mert lassan már a kezemhez nő a gép… mondjuk erre azért számítottam, mikor átszoktam a vape-re. :sweat_smile:

És akkor ezekszerint nem is kell az arányozást véresen komolyan venni.
@Gumikacsa köszi a linket is, majd meglesem. Egyre több helyről okososom, biztos innen is szerzek majd ilyen-olyan hasznosságokat.
Az A&L-nél egyébként az Onival már én is szemezgettem, az Alucard viszont nagyon nem az én irányom. :joy: Még mindig igénylem a mentolt, vagy minimum hűsítést, az Alucard ízvilágát meg nehezen képzelem el a mentolosságal. :laughing:

4 kedvelés

Ok, fellélegezhetsz,nem kell kipróbálnod, nem mentolos …elég bizarr lenne​:laughing:
Ezért ne gondold túl egyébként, ha jó, akkor keverd olyanra, a gyári javaslat meg a többiek le vannak tojva, cél elérve. Örül.Pont.:+1:
Ha a citrusos-hűsítős vonal bejön, az Onit mindenképp próbáld ki, szerintem hatalmas​:smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Magamtól nem valós, hogy összehoznék egy Alucardot egy mentolos ízzel, de egyébként nem tartom elképzelhetetlennek, hogy adott esetben kipróbálnám, puszta kíváncsiságból. :sweat_smile:

Szerintem az Oni lesz a következő eresztés, mostmár végképp érdekel milyen.
Amúgy is tervezem az A&L ízek többségét kipróbálni. :smiley:

7 kedvelés

Ragnarokot(Sweet edition) ajánlom szerintem messze a legjobb aromájuk :blush:

3 kedvelés

Szerintem is az a legjobb! Ha nem akarsz egy egész 30mlset venni, szivesen küldök némi kostolót, ajeszba.

3 kedvelés

Csatlakozom mindig vissza térek hozzá letehetlen :grin:

1 kedvelés