Hűs liquid

Sziasztok Kedves vaper társak!:kissing_heart:
Olyan kérdésem lenne, ami valószínűleg már biztos volt téma de én sajnos nem jártam utána mert itt úgy is vannak kedves és jártas emberkék akik segítenek ebben nekem. Szóval a kérdésem az lenne, hogy tudtok-e nekem ajánlani valami finom jeges liquidet vagy aromát és itt tényleg arra gondolok minél hűvösebb torokhatás legyen. Ízekben a gyümölcsös dolgok jönnek be vagy akár cola íz ilyesmi és mivel kezdő vagyok keverési tippeket is elfogadnék. Előre is köszönöm a segítséget. Szép estét és jó gőzölést mindenkinek!

3 kedvelés

Szia!
Habár nem az az igazán hűs, de azért érezni rajta, hogy ilyen vonalon mozog: Dinner Lady Strawberry Bikini ICE, van belőle aroma és Shake and Vape opció is, nekem egyik kedvenc / állandó ízem. Az aromát 15-20%-ban ajánlja a gyártó, én 15%-ban szoktam keverni és abszolút ízletes.
Csak ajánlani tudom. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Vampire Vape - Heisenberg + egy leheletnyi tömény mentol. (mondjuk a Heisenberg elég megosztó, nekem mindennapos használatban van, a kékszőlő dominál mostmár, régen mentolosabb volt)
Most van még számomra új, a Cuckoo - Chernobyl Lemon. Ez citrom-menta enyhén hűs longfill. De nekem nagyon bejövős, mert imádom a citromos és a mentás dolgokat, szóval már olvasáskor tudtam, hogy mellélőni nem fogok. Ugyanitt citromos aromákkal kapcsolatban ha valakinek van ajánlása, akkor jöhet. :slight_smile:

3 kedvelés

A Heisenberg éppen ma èrkezett hozzám,már kevertem is belőle.Mi a tapasztalatod,mennyi ideig kell èrlelni?

1 kedvelés

Saját tapasztalatom: Szinte az egyetlen aroma, ami azonnal is szívható, és nem lesz csalódás. De a 3-5 nap nem fog neki ártani :wink:

1 kedvelés

A legjobbat elfelejtettem:

Mistic Juice - Green Fairy. Na ez a konkrét negrós aroma. Csak idehaza bajos hozzájutni, külföldről kell rendelni. DE ha találsz magyar beszállítót akkor osztd meg, mert még nem találtam :smiley:

3 kedvelés

Régebben próbáltam az “Ultimate A&L” aromákat. Ebből a “Fury”. Ez mangó, és az “Oni”, ami citrus, lime, es alighanem kiwi is. Mindkettőben jelen van egy ‘ice effect’, jeges utó hatás, vagy utó íz. 30ml-es kiszerelésben kapható. Ha gondolod… Próbáld ki… :blush:


A Fury flaska meg mindig megvan. Már leves van benne, miután ki ürült…

5 kedvelés

Még nem volt A&L aromához szerencsém, minőségibb vagy inkább a kommersz kategóriába tartozik? Erősen gondolkodom, hogy a következő rendelésnél benevezek 1-2-re közülük. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez szubjektív. Nekem bevállt…

2 kedvelés

A&L vonalon még nem volt mellényúlás, elég jók a tapasztalatok. A Oni viszont igényel kis óvatosságot, brutális hatásfokkal repeszti a PCTG alkatrészeket. Viszont jó :grin:
Francia oldalakon rengeteg értékelés van róluk.

4 kedvelés

Én az Aisu vonalat tudom ajánlani. Torokvágó :sweat_smile:

1 kedvelés

Szuper, valószínűleg a következő rendelésnél befigyel belőlük 1-2. Köszönöm a válaszokat: @Robertino_daf és @Gumikacsa ! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

En csak a Fury és az Oni-t próbáltam. Másról nem tudok véleményt írni…

1 kedvelés

Nagy kedvencem nekem is az Oni és nem csak finom, hűsítős, de nekem elég 5-6% -ban keverni szóval elég sok kijön belőle :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Az igen barátságos százalék! Így méginkább tetszetős lett ez a “család”, egyre biztosabb az érkezésük! :grin:

5 kedvelés

Arra figyel, általában mindenből van sweet/green/zero változat(gyakorlatilag a normál/édesítő mentes/ mindenmentes kivitel). És a higítás is változó, kis segítség- A&L

Hát igen, az első Oni keverésem 8% volt cc.75/25-be, a tüdőmet majd kiköptem tőle, 2x higítottam​:rofl:
A dohányos vonalról nem nyilatkoznék, tegnap érkezett, majd idővel…

5 kedvelés

Köszönöm, majd erősen figyelek, hogy számomra melyik lenne a megfelelő opció, szerintem a hűsítős változatok közül fogok válogatni, szeressük az olyasmit. :smiling_face:

2 kedvelés

Nekem is hamar elfogyott az Oni. A fury-ból meg van valamennyi, viszont azzal nem tudom h mi lesz végül. Mert már keverve áll több mint egy fél éve…


Ez valahogy ott maradt a szekrényben hátul…
Most látom h tele van vmi apró piros pöttyökkel a leves

3 kedvelés

Szia Robi​:slightly_smiling_face:

A piros pöttyök,azok valami gyümölcsdarabok is lehetnek benne.:wink:

2 kedvelés

Kiprobalom, köszönöm :innocent:

1 kedvelés