Folytonos , minden napos használatra alkalmas aromákat keresek!

Sziasztok! Mindennapos használatra keresek aromákat, főleg (nem mentolos) hűsítővel ellátott gyümölcsös az amit folytonos használatra nálam bevált, de ajánlásokat szívesen fogadok sima aromákra is, így kérnék tőletek ajánlásokat mit érdemes kipróbálni és nektek mi vált be!
(folyamatos, hónapokig való használat után is szívesen használt aromákra lennék kíváncsi)
Köszönöm a válaszokat.
A heisenberg 2 hónap használat után elég volt sőt…

Jelenlegi top amitől nem kapok undort folyamatos használat során

  • RED ASTAIRE
  • WHITE KING
3 kedvelés

A&L nekem a Ragnarok a kedvenc, mindig van bekevetve. Van hűsítő és anélküli változata is.

3 kedvelés

Köszi, ahogy látom 30ml van csak?!

beraktam egyet a kosárba …:smiley:

2 kedvelés

Ez a white king ?

Ezek melyikek is pontosan ?

Nekem a Pinkman, ami szinte folyamatosan van és szeretem.

Igen ez az , 10 ml -felöntve 110 alaplével nekem nagyon bejött folyamatos használatra!

1 kedvelés

Áhhh pinkman nekem kb 3 hétig tartott utána nem vált be sajnos, pedig sokan szeretik …

Igaz, én még csak 3 hónapja vapelek.
Szóval még csak keresgélem én is az igazit.
Pinkman helyett nekem a RED ASTAIRE-t ajánlották.
Állítólag sokkal jobb. Már rendeltem is belőle.
White King -et is fogok rendelni. :grin:
Köszi a tippet. :blush:

1 kedvelés

Bármelyik JustJuice, Punk Funk Hero corossol/barack/citrom.

1 kedvelés

Ha enyhén hűs is számításba jöhet akkor én ezeket ajánlom.

Just Juice
Almáskörtés

Mexican Cartel
Barackos-ananászos
Passió lime guava

Swoke
Yumi
Drago

1 kedvelés

nálam best tényleg éjjel nappal logók rajta az egyik fej ezzel van mindig töltve …számomra folytonos használatra első helyen van!

2 kedvelés

Ha mentol nélkül kell a red berries a tjuicetól a red astair menol nélkül.

1 kedvelés

Nem igazán szeretem a mentolost, de ami meglepő módon nagyon bejött az a KTS Black Tea Edition. Barackos tea enyhe hűsítővel. Olyan mint nyáron egy jó hideg barackos lipton. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Hűsítővel

2 kedvelés

Az én tapasztalatom az, hogy nincs ilyen aroma, mert egy idő után mindenre rá lehet unni sajnos, mintha mindig ugyanazt ennéd vagy innád (még ha nem is minden nap, de mondjuk egy héten 3x eszel pörköltöt, lehet pár hónapig imádnád, de aztán rá se bírnál nézni)
Pont az általad javasolt kettőt addig szívtam amíg meg nem utáltam :frowning:

3 kedvelés

Aromamester Tabak Royal ugyanez az élmény…pedig én se szeretem az enyhén ánizsos-mentolost sem. :slightly_smiling_face:De ezt meg nagyon :roll_eyes: meg se tudom magyarázni. Egy kellemes enyhén hűs tartalmas vattacukor íz, talán? Képes vagyok fél napig szívni…

5 kedvelés

Egy idő után én is ráunok a kedvencekre is. Ezért próbálok mindig valami mást. Most kekszes és vaníliás szezon van nálam. :sweat_smile: De már kevertem kóstolót a cherry cigar-ból, úgyhogy most jön a cserkó-dohányos hónap, vagy mi… :sweat_smile:

9 kedvelés

Cseresznyés dohányt se könnyű jót csinálni…és a cseresznye a gyenge láncszem. A legtöbb cse(re)sznye-aroma bazári ízű, meg ilyen falunapi marcipán :roll_eyes:kis rézelejével​:grin:

2 kedvelés

Majd kiderül, hogy ez a cherry cigar emlékeztet e arra amit anno még ugyaninnen vettem pár éve. :slightly_smiling_face: Illatra jó.

3 kedvelés