Milyen aromákat válasszak?

Jelenleg a 3 kedvenc: Heisenberg, Red Astaire, A&L Oni Green(nem a sweet változat).
Szóval a mentolos-gyümölcsös vonal, ami bejön. A kokszolós liquideket nem szeretem, a Red Astaire ugyan kokszolósabb a másik kettőnél, de még belefér.
Tettem próbát néhány Dampflion koncentrátummal, de eléggé kokszolósak és annyira nem is finom számomra a nagy többsége.
Tudtok ajánlani néhányat, amit érdemes kipróbálni?
A nagyon édes ízeket nem szeretem, és azt sem, ha kokszol a liquid. A mentolosakat viszont igen. :grinning:
Amit most néztem: Antimatter Neutrino, Eleira.
Régebben a Neutrinot próbáltam már, de nem emlékszem az ízre.

Más:
Egyébként ezekben hűsítő vagy menthol van? Ha jól tudom, a menthol károsabb valamennyivel, mint a sima liquidek. Ezért is jó elvileg a Koolada.

1 kedvelés

Coffee mill jungle red - graipfruitos, citrusos

3 kedvelés

Szia, a Neutrino nagyon finom, csak elég erős benne a hűsítés, szinte már túlzó.
Dampflion Black Queen nem édes, nem émelyítő, citromos tea, legfinomabb tea íz amit eddig kósoltam.
Samurai Vaping Adelig (Kaktuszos, mellékízben energiaitalos hűsítős)
Full Moon Green (Ananászos citromos gyömbéres, hűsítős [szép zöld színű])
Cat Club Mango Maine Coon (mangós hűsítős, elvileg tea íz is van benne, nekem nagyon bejött, különleges íze van)

2 kedvelés

Köszi mindkettőtöknek. A Jungle Red nem igazán jött be, bár ezt nem írtam a posztban.

@MVDDOGG
Az nem baj, ha erősen hűsítős, az Oni Green is elvileg elég durva, de nekem nagyon bejött.
Az általad ajánlottak nem kokszolnak annyira?

Ami még nálam járt, az a mango bango a pj empire-től, az is hűsítős és gyümölcs, bár az nem a nem édes kategória.

3 kedvelés

Szia!

Nálam is ez az egyik irány (gyümölcsös/hűsítős): Ami nekem nagyon bejött illetve gazdaságos is:
A&L / Ragnarok Sweet Edition de ebben is van Green és Zéró is.Nálam utánna jön a Red Astaire és max. vésztartaléknak a Heisenberg.

Tisztelettel

2 kedvelés

@anon75939458
Köszi.
Valószínűleg a Green vonal a ragnarokon belül ami számomra érdekes lehet.
Mondjuk van benne primal(ebben van mangó is) és legend(ez nem tudom miben különbözik a sima ragnarok greentől) változat is.
Megvan, ananász van a legend változatban.

Így van :slight_smile:
Én azért a “sima” Ragnarokot választottam mert
nem rajongok sem a mangóért sem pedig az ananászért.
De attól még neked simán jó lehet :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Szia. Ha Velence környékén jársz ezt szívesen neked adom. Az absint-tol enyhén “mentolos”.

2 kedvelés

Annyira én sem a sima green, ami a leginkább felkeltette az érdeklődésem.
Köszi mindenkinek.

1 kedvelés

Szia, nem kokszolnak egyáltalán.
Nekem ami nagyon durván kokszol az a Doozy Vape shortfilljei, mióta bevásároltam 3mat belőle azóta hanyagolom őket, 4 hónapja több mint a fele megvan mert nincs kedvem 24 óránként vattázni…

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.