Frissítő aroma

Sziasztok!

Egész nap szívható frissítő gyümölcsös aromákat keresek. Nektek mi jött be? Shortfill nem jöhet szóba az ára miatt. Köszi :grin:

7 kedvelés

Nekem egyik kedvencem már ha lehet ilyet mondani (mindig el tudnám szívni) az a T-Juice Black and Blue 30ml 10% -ban keverve. Szerintem finom persze ha szereted az áfonyát viszont eléggé hűsít :slight_smile:

6 kedvelés

Listára került :grin: köszi szépen, utána néztem, elég jól hangzik :grinning: a red astaire alias “vörös lé” a baráti körömben nagyon nagy favorit. Ha csak egy halvány koze van hozzá izleni fog

4 kedvelés

Ezt sajnos nem tudom, még nem próbáltam :confused:

3 kedvelés

Na akkor azt pedig én ajánlom neked! Enyhén mentolos piros bogyó. Ha legközelebb rendelek egy tíz milist szívesen küldök kóstolónak. :smiling_face:

5 kedvelés

Köszönöm én is :slight_smile: Utánanézek :blush:

3 kedvelés

Bozz Pure Devil Juice.Enyhén hűvös kaktusz -citrom 5%-ba.Letehetetlen.

6 kedvelés

Szia. Lehet, hogy snassz, nekem új és egészen kellemes csalódás az Antimatter Proxima.
10 ml 120-as flakonban.
Nem túl tolakodó, inkább édes, nem nagyon hűs csak módjával.
Én 2700 Ft-ért rendeltem, ahhoz képest egész meglepő. (Nekem).

5 kedvelés

Hali​:grin:Nekem nagy kedvenc a red astaire,most nem rég csatlakozott hozzá a heisenberg,de amint olvastam,már túl vagy a kóstoláson.Vannak kedvenc aromáim,gyümölcsösök,enyhe hűsítéssel.
Ilyen pl. a sárgadinnye-kiwi a chill pilltől,vagy a cherry-lime,kaktusz-cutrom kombók,ez utóbbi 2 bigmouth márkájú,ezek nekem alig koxoltak​:grin:

3 kedvelés

Szia!
A Red Astaire - t hány százalékban kevered?
Nekem most érik 12.5 %-ra keverve, de eddig katyvasz.
Inkább gyógyszernek mondanám, mint bogyós gyümölcsnek. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia Sándor​:grin:10%ban szoktam,bár most nekem is 12 körűl van,mert csak ezt szívom felváltva a heisenberggel és kezdek nagyon hozzá szokni​:joy::joy:Én nem is szoktam érlelni,ahogy bekeverem,összerázom és megy is az rtaba​:joy:Nem kell félned,nem lesz semmi gond vele,max. hígítasz rajta kicsit alaplével,ha túl intenzív lenne.Van aki 8%ban kutyúlja,de olyan is,aki 15%ban,ember és ízlelésfüggő

1 kedvelés

Köszi. 10-15% van megadva, gondoltam legyen 12 fél.
Meglátjuk. Holnap rápróbálok.

1 kedvelés