Folytonos , minden napos használatra alkalmas aromákat keresek!

Én ezt használtam .
Igaz kevertem bele egy kis heisenberg-et.
De magában is jo.
Hűsìtős nem durva.

2 kedvelés

Ez csíp? Csalánoz? :roll_eyes::grin:

2 kedvelés

Nem tapasztaltam.
És nem változtatott kövé sem. :grin:

1 kedvelés

Csatlakozom: A&L Ragnarok. Ezen felül: Steam Train - The Lionel (áfonya) ill. Railroad (kóla), Dinner Lady - Lemon Tart. Ezek mindig vannak. Végül… most találtam, de valószínűleg visszatérő lesz: Go Bears (Rebellion) - Uneven (mangó-narancs).

1 kedvelés

Csak bepróbálkoznék a dohány kivonatos aromákkal. Ha nem jönne be, akkor tekintsd futó kalandnak.

1 kedvelés

Nálam mostanság a Jungle Hit - Berry rush megy nagyon, 9%-ba, plusz ment bele 2% Copy Cat Koolada

1 kedvelés

Én erre rácáfolok. Anno (81-ben) a középiskolában kirúgtak az iskolai menzáról. Tekintettel arra, hogy vidékről jártam be minden nap Budapestre, meg kellett oldanom az ebédet, méghozzá olcsón, mert a szüleim által félig készre épített családi ház után tetemes adósságot kellett törleszteni. 50 Ft-ot kaptam egy hétre. Ebből fél éven keresztül a szemközti önkiszolgáló étteremben kajáltam. Minden nap egy tányér füstölt csülkös babgulyás, 2 szelet kenyér, végül leöblítve egy korsó sörrel. Egy hét után már előre ki volt készítve a kajám, a pultos néni által gondosan kiválogatva bele a legszebb húsdarabokkal, jó sűrűn, odakészítve a sör is és az egészre kaptam 30 százalék kedvezményt az akkoriban bevezetett diákigazolvány miatt. A hétvégén anyukám mindig tőlem kérdezte meg, mit főzzön a családnak. Sokszor mondtam neki, hogy csülkös babot. (Anyukám palóc származású volt, eredendően nem egy konyhatündér, bár nyugdíjas korára az lett.) Ellenben 3-5 féle kaját kiválóan készített. Ezek egyike a csülkös bab volt, mely alapvetően fehér tónusú volt, habarással készült és én imádtam. Apám alföldi származású révén ezt mindig méla undorral ette és mindig megjegyezte, hogy a fenébe tudsz te ennyi babot enni fiam. Kitalálhatnál már valami mást is. Én mondtam neki, hogy ez életelixír. Így utólag belegondolva lehetett némi igazam, ugyanis soha nem voltam még táppénzen. Igaz, sört néhány éve csak nagyon ritkán iszom. Összességében nem tartom kizártnak, hogy lehet olyan aromát találni, amivel hosszú ideig meglehet az ember. Nekem a csokisnál kezd ilyen körvonalazódni. A vanília tisztán biztosan nem, mert nagyon korán ízvakságot okoz. Legalábbis nálam.

6 kedvelés