Dtx go 80 vaporesso

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Teljesen kezdő,új vagyok.
Decemberben átàlltam analógról Glo- ra és 2 hete vàltottam e cigire. “Sikeresen” vettem is kezdő szetteket magamnak.Joyetech widewick.Ezzel nincsen problémàm azon kívül,hogy a patronról nehezen lehet a szipka részt lepattintani, hogy feltölthessem liquiddel.
Ez tetszik,mert kicsi,praktikus, csíkzsebben elfér,szerintem gazdasàgos is. 2 ml a tartàly, egész napra kitart. Egy egész hetet is kibír az aksija.
Csak kimondottan a sima dohàny ízeknek szereztem ezt be magamnak. A legjobban hasonlít a cigarettàhoz szerintem.
Joyetech ego aio a màsik vàlasztàsom. Ez is azért,mert kicsi,praktikus.Szintén 2 ml a tartàlya, könnyen lehet feltölteni liquiddel amit ha nem tetszik könnyen kitudom cserélni ill, ebben hasznàlom a nikotinosakat. Nem sok jó tapasztalatot olvasgatok róla. :thinking::smiley:
0.6 porlasztó van hozzà ami pattog mint a petàrda,kicsit félelmetes. Esetleg miféle màsik porlasztó kellene bele? Amivel nem durrog?
Aztàn bevàlasztottam magamnak egy nagyteljesítményűt is, a Dtx go 80 vaporessot. Nem talàlok sok véleményt róla de vagy kifogtam egy defektes szériàt vagy nem jól csinàlok valamit.De folyamatosan szivàrog. 50/50 - es folyadékot vettem hozzà. Kiereszti.
Cseréltem benne folyadékot sűrűbbet 70/30. Cseréltem benne porlasztót is. Gyàrilag 0.2 van hozzà. Làtom,hogy kompatibilis az összes dtx porlasztóval. 0.15 amit rendeltem hozzà. Azzal is folyat. Àllàsàban nem ereszt,de ha hasznàlatba veszem 1-2 óra mulva màr folyatja a liquidet ki.
Most egy teljes tank cserét tervezek. Hasznàlhatatlan így szàmomra.
Mit csinàlok rosszúl? Nem vette kedvem, csak kezdő szettnek kezdőknek ez nem frankó gép,ha mondjuk alapból mind ilyen. :smiley::thinking:
Mi a véleményetek? Van tapasztalatotok róla?

Nem ismerem a keszuleket tankot, de DL folyasnal en is az 50/50 levesre gyanakodnek. Mint irtad 70/30 al is ugyan az a problema. Pontosan hol folyik meg a tank? Levegozon?

Igen , a levegőzőn folyatja ki, rà a készülékre ,kezemen csurog végig ill ahol a màgnessel csatlakozik a tank az aksihoz, ott àll a folyadék benne. Papírzsepire téve megfigyelés céljàból a porlasztónàl szivàrog.Ezt tekergetve benne addig - addig míg màr nem szivàrog ,tudom hasznàlni, még 5 órát is kibír folyàs nélkül.Aztàn kezdi elölről. :thinking:

Tudnal egy fotot loni rola?

Most neztem egy videot. Porlasztot jol rakod bele? Ahogy latom a porlasztok oldalai le vannak lapolva. Emiatt nem mindegy hogy rakod bele.




Meg valami jutott eszemben. Ha jol ertem allasaban folyik ha nincs hasznalatban? Ha nem hasznalod zard el a levegot. Feltoltesnel is zard el a levegot. Also levegozesu tanok feltoltesnel hajlamosak folyni a nyomaskulonbseg miatt, de lehet hulyeseget irok.

2 kedvelés

A zsepin àllàsàban mindig fordítottam egy picit el rajta amíg a szivàrgàs megàllt. De néhàny óra hasznàlat utàn elkezd újra szivàrogni , ilyenkor leblokkol, nem porlaszt.

Az is lehet a podfej serult belulrol. Gyartasi hiba stb… erdemes lenne kiprobalni egy masik podfejjel. Ezert nem tomit a porlaszto.

Àllàsàban nem folyat. Hasznàlatkor kezdi el a szivàrgàst.Van amikor 5 óràt is bekapcsolva van, szippogatom pàrat jövet- menet és a nap màsik felében màr folyik. Vagy éppen az első 2-3 szívàs utàn màr le is blokkol mert érzékeli a szivàrgàst.

Szia :smiling_face:milyen teljesítményen használod?

A pod fej, nem egészen tudom mit takar. :thinking:
Ha ez az egész így


ami a képen van, akkor ezt most rendeltem rà màsikat.

A vaporesso podba nem elég belepattintani a porit hanem erőből kell nyomni párszor hogy jól illeszkedjen.
Nekem a 40es széria van és ez oldotta meg a szivárgást.
És valóban, kedveli a sűrűbb liquideket, én 60vgs lötyiket szoktam használni benne 0.8as porikkal.

4 kedvelés

Így van most benne. Jelenleg így nem szivàrgott zsepin àllàsàban. Néhàny óra hasznàlat utàn viszont így is folyat.

A pori két lapos oldala legyen párhuzamos a téglalap alakú mélyedés hosszú oldalaival, legalábbis minden videóban úgy tanácsolták amiket néztem.

Úgy egyfolytàban folyik a lé :thinking:

Nekem is nonstop folyt és szörcsögött, itt mondták hogy olyan erősen nyomjam bele az új porikat amennyire palást törés nélkül lehetséges.

Megfogom próbàlni ezt is. Köszönöm. Ütközésik nyomtam,kettő kattanó hangot is hallatott.