Folyás és égett íz

Sziasztok!

2 tankom ( Kizoku limit RTA és ZQ Trio)van és 2 modom (vaporesso drizzle fit és wismec cb-60). Mindkét tankba 0,7 és 1,35 ohmos vandy vape kész tekerést és cotton clouds vattát használok. Jelenleg Aisu és Zap! shortfilleket használok. A problémáim a következők:

  • a Kizoku limit RTA-m 2-3 slukk után égett ízt ad, majd kis idő múlva ismét normálisat.
  • a ZQ trio újabban szivárog, illetve van, hogy hánya ki magából a levegőző lyukon a liquidet, de érdekes módon a wismecen csinálja erőteljesebben, míg a vaporesson csak, ha megdől a lék lyukak irányába. Sajnálnék megválni tőle, mert szeretem, jó az íz visszaadása, és a tekerése is egyszerű.

Valami ötletet kérnék, hogy mit tegyek.

Előre is köszi a segítségeket!

4 kedvelés

Elsőre nekem mindkettő vattázási problémának tűnik.:slightly_smiling_face:
A kizokunál sok, a trióbál pedig valószínűleg kevés a vatta. :slightly_smiling_face:
Azt, hogy pontosan mennyi vattát kellene bele rakni, sajna nem tudom megmondani, mert egyik kazánhoz sem volt szerencsém, de akinek van, és olvassa ezt a posztot, szerint fog felrakni képet.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

@anon31274546 Köszi szépen :slight_smile: Most újra vattázom mindkettőt.

6 kedvelés

Nagyon szívesen! Remélem, most már jobb lesz.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ahogy nézem mind a két tank a ma divatos módon vájus megoldás. Arra figyelj, hogy a vatta vége legyen felborzolva és ne legyen a vége hosszú, hanem ami pont leér a lik aljára. Mert egyszerre kell vattagátat csinálni, de ha nagyon be van tömve, akkor meg nem tudja elég gyorsan szállítani a levest. Ezért van az, hogy ha vársz akkor megint jó lesz. A másik meg azért folyik, mert nem fedi be az összes lyukat a vatta rendesen.

Én nem szoktam sokat vacakolni vele, a vattát a tank szélétől kb. 1 mm-re vágom le mind2 oldalon, ez a pioneernél működik, ez is hasonló, mint a te tankjaid.

3 kedvelés

Szia Szilvia!
Kis segítség a Kizokuhoz, vattázás 11:07-től:

6 kedvelés

ZQ trio, vattázás 6:00-tól:

5 kedvelés

@Ispy Köszönöm szépen :slight_smile:

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu Köszönöm szépen :slight_smile:

4 kedvelés

Szívesen!

4 kedvelés

Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget!
Mindkét kazánt újra építettem a tanácsoknak megfelelően és most tökéletesen működnek (kop-kop-kop).

9 kedvelés

Szuper! Gratulálok! Használd őket egészséggel! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.