Fogfájás és vape

Most tettem be kanthalt. Az ízt nem feszegetném :joy::joy::joy: , a fogfájást majd meglátjuk. Csak most jön 5 nap ursa nano-zás. Helyváltoztatás miatt. :wink:

4 kedvelés

Kíváncsian várjuk Te milyen változást tapasztalsz majd. Ártani nem fog, ha esetleg mégsem ez a baj, akkor gondolkodunk tovább. :slightly_smiling_face: Addig is jobbulást!:hugs:

4 kedvelés

Hozzászoksz mint én és másra rá sem fogsz nézni :joy:

3 kedvelés

Nekem még vannak nikkel elvonási tüneteim azért :rofl:

Ez erdekes tema. Nekem nincs rossz fogam. Vagyis tomott van , de nem reg voltam orvosnal. Most az osszes jo. Ujra is lett tomve par. Es neha megis nekem is olyan , mintha huzna a fogam. En a levegozesre tippeltem, hogy szuk, de elojon mas tanknal is. Most pl NI80- al tekerek. Hasznalok Kanhtal A1- et es SS- t is.

Nekem nincs maxon keverek :joy:

1 kedvelés

Ott a gond hogy régen is maxra kevertem mindent​:crazy_face: Meg th-t vadásznék, de elbújt :rofl:

v6-ba emeld fel a tekerést v9-be felesleges.

3 kedvelés

Vegyél Oni-t,emeld fel a tekerést nullással,úgy köhögök mintha muszáj
lenne :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Van, nem szeretem se a citrust se a mentolt. Szerinted?:money_mouth_face:

Akkor emelj :grin:vagy próbáld használt vattával lötyi nélkül :joy::hugs::hugs:

Már csak a lapos meg a d huzalban bízom.

Asszony ! Küzdj és bízva vagy valami ilyesmi :grin:

2 kedvelés

Szia!

Az én diagnózisom: fogíny sorvadás. Meglepő dolgokat tud okozni. Minimális fogíny vissza húzódás is okoz ilyen problámat.
Léteznek erre ecsetelők érdemes megpróbálni. Fogdokik felírják szívesen. ( Ez célzás volt.)

Mármint, hogy te fogdoki vagy?

Nem, csak hasonló cipőben járok…

Jaaaaa! Értem! Köszi a tippet. Úgyis megyek majd megcsináltatni, akkor rákérdezek. Ezek az ecsetelők érnek is valamit? Létezik kis teddy henger? A nagy nem fér be a számba!

1 kedvelés

Kis Teddyről nem tudok…de jó a fülpálcika is!
Persze szűzen…

2 kedvelés

Nekem a legkülönfélébb időpontokban a legkülönfélébb dolgokra ( édes, hideg, meleg, savanyú, sós stb) érzékenyek a fogalom. Ez tart pár napig uttánna hetekig semmi .
A doki szerint kezdődő fogíny sorvadás. Amikor jobban visszahúzodik az íny egy kicsit kilátszik a fog gyökér és az érzékeny.
Amikor visszamegy a helyére az íny semmi gàz.
Szerinte a 35 évnyi dohányzás eredménye…

Eszembe jutott egy új aspektusa ennek a problémának.
Szóval nekem is fáj a fogam egy elég drága modra … :roll_eyes::grin:

1 kedvelés