Flavor-juice alaplé tapasztalatok érdekelnének

Sziasztok! A témában említett alaplevet használom 12mg nikotinnal, elektromos-cigaretta.eu-ról rendelve.
Igazából gyanúsan jó árban van (250ml 2600ft, szinte magamnak keverve nem jönne ki ennyiből)
Lehetséges, hogy nem tartalmazza a megadott nikotin mennyiséget? Kb semmi torokhatás nincs.

Igazából most tűnt fel, hogy gond lehet vele, mert rendeltem 20mg-os nikotinsós aromákat, és az első slukkra szétmarta a torkomat kb, pedig ha jól tudom ennek kéne selymesebbnek lenni (azóta azért már egy fokkal jobb a helyzet, kis slukkokkal bírom szívni) . :slight_smile: Illetve a 12-es alapnál azt érzem, hogy egész nap kb nonstop tudnám szívni, egyáltalán nem telít, a 20-as niksó meg 2 perc után adta is azt az érzést/szédülést amit anno a napi első hagyományos cigi. :slight_smile:
Ursa Nano pro-t használok 1-es és 0,8-as porikkal.

Szia!

A Nicsalt telít előbb az biztos, a freebase az nem valóban :slight_smile:
Azt hiszem veled leveleztünk valamelyik platformon privátban, ott megosztottam
a beszerzési forrásokat :slight_smile:
Még annyit tennék meg, hogy 10mg/ml es Nicsaltot is kipróbálsz a 12mg/mles freebasehez képest.
Ha még ott is jobban “kapar” a NICsalt akkor keverd ki magad az alaplevet, az a biztos :slight_smile:

Tisztelettel

Igen, velem beszéltél. :slight_smile: Az általad ajánlott dolgokból fogom inkább magamnak keverni az alapot innentől. Most jött 10db niksó booster is a rendeléssel, azokat majd kipróbálom 10-12mg-ra hígítani, hátha úgy jobb lesz. Csak már van vagy 3-400 ml bekevert cuccom, azokat is el kéne szívni. :slight_smile: Az ízek továbbra sem az igaziak, a 0,8-as porlasztóval sem, talán a Heisenberg az első ami egész nap szívható kategória, de annál is csak a menta jön, a gyümölcsök nem igazán. :slight_smile: