Fémszövet te áldott

olyan jó hogy van itt a telepen ilyen szövet 2méter*50méter.lehet vágok majd azt csinálok én is a mesh-hez.hátha jó lesz hozzá.igaz ami itt van saválló de nem tudom milyen összetételű.

2 kedvelés

legtöbb esetben ss most a themisben ez van nekem is ami a képen van 0,17 a gene chip szerint és 50w már nekem tökéletes

4 kedvelés

Nos a fenti képen ahol coil helyett mesh szövetett raktál bele piszkálta az agyam nálam mivel kevés oly tankom van ahol kivitelezhetö a be épitése maradt a drop solo régi verzioja melepö modon

Ijen ellenállás fogadott

Nem szép a tekercs de teszi a dolgát :slight_smile:

9 kedvelés

Szia!

Nagy megelégedéssel tölt el, hogy legalább egy embert sikerült megfertőzni munkásságom gyümölcsével! :hugs: :rofl:

Persze, hogy működik, szvsz a gőzre sem lehet panasz. Alátámasztod, hogy a huzalhoz képest macerás a tekerés összeállítása, vattázása? Vagy csak én voltam ügyetlen? :thinking:

Hátulütője, hogy a fémszövetben az apró lukak hamarabb kokszolódhatnak. Főleg ha olyan a likvid. :relieved:

További szép napot, kellemes gőzölést!

4 kedvelés

macerás? én alappbol ugy kezdtem hogy le izzitottam a mesht utána rá tekertem a vattára és ugy épitettem be viszont az biztos hogy nem tartja ugy a helyét mint a huzal

5 kedvelés

Ezt olyan jó volt olvasgatni, rendesen eljátszottam a gondolattal, hogy ki kellene próbálni az üvegszálas, és a fémszövet építést egyszer :+1::slightly_smiling_face:
Anno Qzi Genesissel volt pár balfasz próbálkozásom, de ott lévezető akart volna lenni a fémszövet…
Valamiceke anyagom maradt is, de még azt se tudom megállapítani, milyen fémszövet volt, és hogy 10 évesen jó-e még …

1 kedvelés

Szia! Ha megjött az ötlet, akkor ne fogd magad vissza. A kísérletezés csak gyarapítja a tudásodat. A tapasztalat (legyen az pozitív, vagy negatív) gazdagabbá tesz.

4 kedvelés