Fejlődni szeretnék MTL

Maximum Flavour Peach aroma, eliquid aroma 10ml.

USP Kosher minőségű aroma.

Diacetyl és mesterséges színezék mentes aroma.

Önmagában nem alkalmas e-cigarettába való töltésre!

Javasolt keverési arány 6-8%

Ajánlott érlelési idő min. 1 hét.

  • 50/50 18mg alapfolyadék, akkor még lehetett kapni
    ehhez próbáltam már talán 10%-ban is… nem emlékszem sajnos pontosan :confused:

Akkor csak natúr egy ízűvel próbalkoztál vagy volt koncepció is ?

6 %=70pg-30vg
7 %= 50pg-50vg
8%= 30vg-70pg
Ezt én így szoktam értelmezni,de ez egyénenként változhat :smiling_face:

1 kedvelés

mindig egy ízt próbáltam kikeverni. Tehát aroma + alapfolyadék

Mert mi baj van vele ?

Nagy sóhaj :rofl: a koncepciót úgy értem eleve gyárilag mixelt aroma ami nem csak egy ízt tartalmaz ezáltal valamelyik íz hangsújosabb de a le csengő utó íz már nem pl körte hanem citrom.

bár inkább a gép kérdéshez eveznék vissza, ha már a tank esetleg építéshez tényleg jó kezdőként és a másik készülék is megfelelne az elvárásaimnak mint probléma megoldás a mágneses…

Mágneses? Akkor most PODot szeretnél?
Rta-t nem találsz mágnesest

“Jelenleg Voopoo Drag H40 POD Kit 1500mAh szemezgetek a mágnes megoldás miatt, így a kellemetlen károkat és szenvedést is talán meg tudnám kerülni.
A második amit nézegetek az a Hellvape Dead Rabbit [MTL], bár készüléket még nem találtam mellé és megpróbálnék építeni, hátha jobb ízt tudnék elérni és hatást.”

Akkor mágnesest kell venni.
Az nem fogja megoldani az ízt ami kárpótolna,max kondenzes lesz a csatlakozónál.

két külön opció lenne… .mindkettőt szeretném kipróbálni.

Ja hogy akkor kettőt szeretnél, egy POD és egy rta

Akkor itt a reklám ideje . Van 510 csatlakozó de van mágnes deck is hozzá ami az 510 be megy . De akku kell :sweat:
https://vaperina.cc/t/voopoo-drag-x-plus-professional-edition/26839?u=tyutyika

Hát nem tudom. Szerintem egy 510-es csatlakozóra nem tudod annyira rátekerni a tankot, hogy utána segédeszköz kelljen a leszedéséhez. A legtöbb modon előbb szakadna ki a csatlakozó minthogy ennyire rá szorítsd. De miért is kellene ennyire rátekerni? Mágneses nekem sose volt, ahogy podom se (valószínű soha nem is lesz :grin:), de nem gondolnám annyira biztosnak mint egy menetes megoldást.

1 kedvelés

Tudnék mesélni. :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

De te megtanultál szépen forrasztani :smile:

Hát dl esetében azért képes rászorulni magatól is :rofl::sweat_smile:. Egy alátét a megoldás . A voopoo mágnes megoldás nem rossz de nem is világ megvaltó néha elmozdul és kicsit változik az ellenállas vagy egyszerűen nem látja . Kis útszéli kompreszió megoldja .:grin:

1 kedvelés

+1 köztes csatlakozó, +1 hibaforrás a felesleges köztes kontakt miatt… Jó ez nekünk??? :smiley:
Én se vagyok a podok nagy híve. A podmod meg…evolúciós zsákutca?

1 kedvelés

Voopoo is észre vette magát . Ezért adja úgy a normális modokat , hogy 510 csatis. De minden szentnek maga felé :rofl: ezért a dobozba ez is beugrik nagyon jó ízeket produkál egyébként


image

1 kedvelés

És az SMRT porit se felejtsd el hozzá :blush:

2 kedvelés