Ez lehet jó?

Sziasztok :slightly_smiling_face: Valakinek tapasztalat erről a cuccról?Elviekben sötét dohàny kakaó fennhang… gyakorlatban eddîg csak illat alapján csipőspaprikàs tömlős sajt​:flushed:2%-ban keverve…még csak 6 napja érik.

3 kedvelés

Régen ez inkább volt paprikás, de enyhén édeskés és telt íz. Tizenév alatt változhatott a receptúra, de nekem a paprikás jelző egyből eszembe jutott. :grin:

3 kedvelés

Hm…igen illat alapjàn brutàl paprikàs​:thinking:5%-on kezdtem most 2%-ra vissza higîtottam de îgy is paprika dominàns​:rofl:

2 kedvelés

Hagyni kell érni 6-8 hetet, lesz valóban egy vastagabb, teltebb, talán “csokis” íze. Ne hígítsd jobban, rázd sokat, hadd érjen :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Akkor nyolc hét pihi…rajtam nem fog múlni.


:rofl:A kis palackok kellenek​:rofl:

4 kedvelés

ilyen rizikóvállalással és türelemmel akár tőzsdézhetnétek is :smiling_imp:

5 kedvelés

:rofl::thinking:…ha ez bevàllik akkor 1200 ft-ból lesz 500 mili lötyim.A bekevert ,érlelt mennyiség 100 mili szóval ha nem jó buktam némi alapot amit az AZÚRBAN fillérekért veszek​:slightly_smiling_face:A rizikó az a shortfill na az idegbaj mikor megrendeltem 4200- ért +szàllîtàs és ment a lefolyóba…120 mili mindennel 6200.-és nem ízlett…na az rizikó:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet vártál volna azzal is és jobb lett volna :wink:

4 kedvelés

Csak kíváncsi vagyok mennyit kellene beleinvesztálnom :thinking:

3 kedvelés

:slightly_smiling_face:Minden lehet…de a felvetés a rizikó faktor volt…én csak arra vilàgîtottam rá,hogy egy aroma 1200.-ért nem egy számottevő rizikó összevetve egy 4-5 ezer forintos short vagy longfillel amit először rendelek

6 kedvelés

Igazad van,ezeket az olasz aromákat a kezdetektől használják.
A short és long azok az “újvilág” termékei :joy:

6 kedvelés

Azért olcsóbb mint egy rosszul választott nő aki visz mindent mint a piros 7-es… :grin:

7 kedvelés

Nyitottnak kell lenni azt gondolom.Én speciel úgy egyensúlyozok,hogy mondjuk egy tuti bevált Iw dohányos kerül a kosárba amiből simán keverek 2-300. Milit és mellé jöhet próbaképp valami dràgább cucc îgy plàne kicsi a rizikó…Mondjuk az érdekes ,hogy az állandó ízeim 3rdekes módon mind aromàk​:thinking:

3 kedvelés

Előbb meg kell keresni a tutit :smiling_face:
De sajnos én nem tudom milyen aromák azok :joy:

12 kedvelés

Egyre inkàbb azt gondolom,hogy a vapelés erről is szól…màrmint sosem àll le az ember az új 8zek kóstolàsával.Kicsit olyan mint az olvasás nem tudok annyi szar könyvet olvasni,hogy ne àlljak neki a következőnek​:rofl:

7 kedvelés

Azt hiszem páran tudunk mesélni az aromákról is :joy:

5 kedvelés

Ja ja… ilyenkor jut eszembe,hogy anno az is érv volt a Vape javàra,hogy költséghatékonyabb…:thinking: persze lehetne az…na de amíg ennyi îz kapható…:rofl:

3 kedvelés

Te írtad hogy 1200-ből 500 ml,de én 800-ért veszem :grin:bele lehet merülni aromába,modba,kazánba is :grin:

4 kedvelés

Mindenbe isssss​:rofl:

3 kedvelés

Ez egyszerű képlet…amennyit még nem sajnálsz annyira ha elbukod :rofl:

3 kedvelés