Dohány kivonatok

Akik esetleg már próbálták ennek a termék családnak a kivonatait ők tudják miről van szó, akik még nem azoknak bátran ajánlom a dohányos szájúak kedvelőinek mert megèri.

10 kedvelés

Tetszetős, sajna az elsőhöz meg a harmadikhoz nem volt még szerencsém.
Mihez hasonlít, milyen íz?

@Janchee ,@Deepfreeze,@Lsxtom ők az illetékesek :grin:

1 kedvelés

Jól eltaláltad,mert azokat még ensem kevertem be igy még ensem tudom :grinning:

A Perique-en kívűl minden dohányfajtát kóstoltam,igaz más gyártóktól,A Mata Fina egészen különleges.Nem hasonlít egyikhez sem.Fás,fűszeres íz.

2 kedvelés

A Perique egy enyhén édeskés, gyümölcsös utórezgésű, de Virginia-szerű lágy dohány. Magában nem használom állandóra.

2 kedvelés

Ki fogom próbálni őt is!Közben eszembe jutott,hogy van egy Blendfeel Besuky Raw dohányom,amit nem kevertem még be.Az meg valami indonéz dohány.Remélem nem romlott még meg!Több mint egy éve vettem​:grin:

Ha aroma, 2 évig bírnia kell :+1:szobahőn is minimum.

2 kedvelés

Engem meg felcsesz, hogy az utolsó cseppet higítottam fel alaplével a Decadent Hill Town nevű 2 éves aroma flakonjában…nem édes, száraz, semmi más íz csak tömény füstös dohány, de már nem kapni :disappointed_relieved: Miért kell minden jól eltalált dolgot eltüntetni…igaz ez hardverre, aromára, mindenre. Értem én, hogy könnyebb újabb cuccokat bevezetve profitot növelni, de legalább lennének fele olyan jók mint a kitűnő olcsók előtte. Ez az aroma pl 695ft volt (5ml)…most pedig 3+k bármi ami nyomokban hasoníthat hozzá. Viszont ezek már kivonatok amik szétkokszolják naponta a coil-t.

Jah és a vicc az, hogy ezesetben UK-ben még kapni lehet…csak az EU-ból tűnt el. Szóval adok most esélyt egy másiknak és ha nem lesz ilyen jó akkor UK-ben veszek…amíg ott elérhető.

2 kedvelés

Az AdG Hybrid sorozata, és a Latabaccheria Organic 4 Pod sorozata tényleg jobb ebből a szempontból.15-20 ml-t is el lehet pöffenteni egy tekeréssel.Mondjuk ára is van.

3 kedvelés

Tuti jól gondolom, hogy az íz ütőssége, a th nyersessége is csorbát szenved egy kicsit ezekkel a “kokszbarát” verziókkal?

Nekem jó a sima, verjen oda, ha nyomom a gombot. :+1::grin: Vattázok 4 naponta.

3 kedvelés

Az íz halványabb kicsit,de bőven jó. A th-ban én nem érzek különbséget.

2 kedvelés

De ha amúgy is csak kevés fogy nálad,akkor tényleg mindegy.Én azért egy 10 ml-t minimum eltolok naponta

1 kedvelés

A th mióta függ az aromától? Kivéve a speckó mentolos, hűsítő adalékokkal keverteket. A th a nic-től és hardvertől függ…szerintem

Bár a napokban belefutottam egy német cég nic és aromamentes TH-s alaplevébe :rofl:

2 kedvelés

Igzad van Azért se érzek különbséget​:joy:

Ezzel most vitázok lájtosan :grin:szerintem az íz, az aroma összetevők adják a th egy részét.
Csakúgy, mint főzésnél a fűszer.
Nekem ez mindig a tapasztalatom.
Van 5 féle dohány, ugyanaz a nic, ugyanaz a tank.
A markánsabb, intenzívebb vagy izgalmasabb ízű nekem TH-sabb is.

1 kedvelés

Szóval úgy érted, hogy a nic nyújtotta TH-t érzetre felerősítheti vagy legyengítheti a nic-mentes aroma összetevője? Oké, a mentol ilyen…ahogy írtam is, de azt én dohányhoz nem keverném.

1 kedvelés

Hogyne.
Egy agresszívebb ízű gyümölcs, vagy karakteresebb dohány ugyanúgy jobban torkonbax, mint egy borsosabb vagy paprikásabb táp.
Sokszor a th-t legalább annyira az ízből kapom, mint a nicből.
De aztán lehet, hogy én vagyok ilyen mutáns, de ez sziklaszilárd tapasztalatom. :slightly_smiling_face:
Egy sima Virginia-hoz önthetek 36-os.nic-et is ha a Virginia Red pl. az íze miatt 15-össel is th-sabb.
Az epres levesem th-ja a jellege (és a gyümölcs jellege) miatt fele th-s, mint a sárgadinnye.

Kaptam kumulustol ajándékba ilyen Ice aroma adalékot…megkóstoltam, de azt sem kevernék dohány ízhez.

Igazából semmit sem kevernék dohány ízhez…legyen natur száraz dohány + nic. Amikor olvasom a leírásokat, hogy karamell, vanília, stb beütésű akkor tudom, hogy meg sem kell próbálnom.

2 kedvelés