Aroma készítés házilag

Sziasztok! Sokat agyalok, lehet teljesen feleslegesen azon hogy mi lesz ha tényleg durván ránkszigorít a dohánylobbista eu-gépezet. Nyilván ez után is tudunk venni pg-t meg vg-t mert az nem szorosan kötődik a vape-hez, de milyen úton-módon fogunk a nic-hez és az aromákhoz jutni? Szerintetek lehet házilag előállítani aromát? Teszem azt (hülyeséget beszélve) vaníliarudat áztatva pg-ben, vagy étkezési rumaromát keverve?

2 kedvelés

Nem lessz semmi ilyen
image

2 kedvelés

Nyugodtság van. Aroma azért lesz, attól no para. Nikk ami rázósabb lehet, de egyenlőre nem kell pánikolni.

Ezek szerint csak én vagyok olyan pesszimista hogy számolok a legrosszabb eshetőséggel. :grin:
A modok dobozán is rajta van hogy nikotint tartalmaz. Ez szerintem túl megy minden ésszerű határon ,és ezen alapon nyugszik a félelmem

1 kedvelés

De milyen legrosszabb esettel számolsz? Az élelmiszeriparnak szüksége van minden alapanyagra a nikken kívül. A niki biztos drágább lesz de sajna azért a végtelenségig nem tudsz betárolni. Legrosszabb esetben a vaperek 85%-a beteg lesz és majd a doki felírja és gyógyszertárba receptre kiváltod! :wink:

2 kedvelés

Azt azért megnézném hogy valaki betekeri a modot és elszívja :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

En mar elkezdtem keszulodni :slight_smile:



2 adag mar megjott :slight_smile:

2 kedvelés

nic-ből 5évre előre tárolok…nem azért mert szigorítanak (ez a dohánylobby célja) hanem mert piszkosul megdrágulhat. Eddig szinte csak a nikotin maradt tavalyi áron…de rá is nézek most

Szerk: Nem nőtt még az ára…csak a Ft romlott közben 20%ot :slight_smile: … szóval drágább
Ne feledjük, az analóghoz képest ha csak a fogyóeszközt nézzük most még fillérekért gőzölünk!

Jó huzalból és vattából is évekre előre spájzolok…mert már most is akadozik az ellátás
Aroma nélkül pedig jól megvagyok/Iennék…az amúgy is 90%ban menne a wc lefolyóba :grin:

1 kedvelés

Na mondjuk ez azért kicsit erős… Hehe

1 kedvelés

A Red Ragdoll-t bekeverted mar? Pont azon elmelkedem, h o lesz a mai kutyulas aldozata :smiley:

2 kedvelés

Huhh, az melyik? Van vagy 80-100 aromam, fogalmam sincs az melyik :slight_smile:

Szogletes arcu nagy cicas doboz :smiley: valami bogyos izu. Bogyok jok, meg a CICAS :smiley:

O most fog kovetkezni baaratnomnek, mert az husitos vagy mentolos es az ove az ilyenek :slight_smile: en a masikat most szivom, kokusz meg vagy 2 gyumolcs meg, de csak kokuszt erezni, viszont nem rossz,olyan bounti csokis ize van :slight_smile:

1 kedvelés

A reg valami isteni, adom :yum:

1 kedvelés