Expromizer V5

A Brünci 2.1es AFC-vel, full levegőn szokott lenni, a tekerés kB fél mm-re a levegőbeömlötől. A V5 még mindig szűk, de egy fokkal jobb lett miután éjjel 2es magra tekertem és megemeltem a tekercset, most kb 1mm-re van a levegőbeömlőtől. Az én problémám a szűk tankok által okozott vákuummal, hogy “húzza” a fogaimat. Ezért nem mindegy, még élményben sem mindegy. Más élmény mikor 10 watt helyett 15-17 wattokon lehet hajtani valamit. Na, de most nem érzem azt a “húzást” amit a vákuum okoz. Mivel most, hogy elemeltem a tekercset a levegő útjából az nem lassul le olyan szinten, hogy nehéz legyen szívni. És mivel már nem statikus a levegőáramlás, hanem dinamikus ezért nem is melegszik annyira. :blush: Nem hinném, hogy ez ennél jobb lesz. :thinking: Javított rengeteget rajta. De sajna ez marad a legszűkebb tankom. :slightly_smiling_face: Igaza lesz Janinak, ez nem nekem való. De mivel mindenki ódákat zengett és itt volt előttem a lehetőség, gondoltam miért ne próbálnám ki? :slightly_smiling_face: Nem vesztettem semmit, sőt… Inkább tapasztalattal lettem gazdagabb. :blush:

5 kedvelés

Jahogy a 2.1-es afc. Hát ahhoz képest ez szűk lesz mindeképpen.
Nekem az már DL- lenne, arra meg van DL tankom :laughing:

2 kedvelés

Valaki v5-öst próbált már “bubis” üveggel? Működhet?
Rendeltem extendert, de még nem jöttek meg.
Még a v5-öm is bontatlan.
Kíváncsi lennék, a v5 működhetne-e úgy, mint a v4, a 4 millis bubiüveggel.
A neten nem találtam infót erről.

A V5-öt csak nyújtani lehet, kövéríteni nem…
https://www.vaporism.cz/atomizery-exvape/exvape-expromizer-v5-mtl-rta-extension-kit/

2 kedvelés

Vajon a tanktest kialakítása nem engedi, vagy a próbálkozások hiánya? :roll_eyes:

2 kedvelés

Nem bontható egység…csak az egyenes üveget lehet benne cserélni ha baj történne.

3 kedvelés

Ok, köszi​:+1: akkor majd beüzemelem extenderrel, ha megjön.
V4-et rendeltem eredetileg, mert bevált. V5-öt küldtek… Fasza 3fvape:roll_eyes:
(Nem véletlen rendeltem a v4-et, mert annyira jó, csak a gyári 2 ml karcsú…és az a bubis palást remek megoldás).

2 kedvelés

A V5el meg még karcsúbb lesz a 2ml, mert több levegő több wattot kér, ami jobban fogyaszt. Mindenképp jó döntés volt az extension. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen, habár így kényszer szülte… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia …
Tudnál nekem ajánlani tankhoz ,expromizer v5 " előre gyártott huzaltamibe a vatát rakom ?
Ha vatát is ajálnál azt is jó lenne :slight_smile:
Ha be linkelnéd az lenne a legjobb .
Előre is köszönöm !

Szia!

vattának én ezt használom bele:
https://www.aromaparadise.hu/exvape-cotton-laces-25mm-30db

Előre tekerést nem nagyon használok, de sztem ízléstől függően bármilyen 0.8-1.2 körüli tekerés jó lesz.

3 kedvelés

Köszönöm szépen !

2 kedvelés

Vicces, de időhiányból/lustaságból/praktikusságból kifolyólag ezt teszem mindenbe 4 hete.
És teljesen jó. :+1:
Nincs betörési idő, meg semmi anomália.
Pedig heccből rendeltem, és azt hiszem szemérmetlen olcsón.
Mondjuk 1 szálból megvattázok 4 tankot :grin:

4 kedvelés

Esetleg valaki tud ajánlani oldalt, ahol gumi tömítés kapható hozzá?
Gugli a barátom volt, de közelebbieket keresek.

Még az egyik legegyszerűbb a gyártó saját webshopja:

5 kedvelés

Még egy kérdés: ennek hol a helye?

Sajátba nem találom, hacsak nem fekete és be van építve.

2 kedvelés

Nem lehet, hogy az 510-es csavar alatt van? :thinking: Elvileg ezt tartja a helyén a csavart, hogy kilógjon a síkból picit becsavart állapotban is.

Tudom, mert én már hagytam el. :rofl:

2 kedvelés

Igaza van Ispynek ott van az 510-nél

3 kedvelés

Amire ti gondoltok az ez.

A fentebbi linket a center screw with airhole-hoz írja, de én nem találtam kivehető tömítést.

Ő lenne a kérdés, hogy esetleg rajt van-e vmi plusz tömítés, vagy csak az a fekete lenne ott decken belül.