Expromizer V5

Na igen a Brünci 5ml. Nem elhanyagolható, az Expro csak 2ml.

3 kedvelés

Az Xpro melegszik, nem a Brünci? Nálam aminek a talpánál van a coil nem melegszenek annyira. A Siren - nek is az a baja, hogy fent van a kazánja nagyon. Bár a minél vékonyabb magra tekersz, az segít rajta sokat.

3 kedvelés

A Brüncinél az egész top cap melegedett de sikerült megoldani. :slightly_smiling_face: Itt viszont láncslukkoknál főleg, de a drip tip melegszik. Azt hiszem kisebb magra tekerem legközelebb. Még úgyis kísérletezek vele.

2 kedvelés

Brüncim még sosem melegedett. V5 már igen. De mondjuk nem éltem meg tragédiaként.

4 kedvelés

Ez sem tragédia, csak kellemetlen.

4 kedvelés

Nem neked valók az expromizerek… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igazad van Jani. :blush: De puding próbája az evés. Még piszkálom kicsit, hátha megtartom. :grin:

5 kedvelés

2.1 után elvesztette a fonalat az Expromizer…de hajrá.

2 kedvelés

Gratula a kicsikéhez.

Én is szívok most, rossz értelembe, a neeko szörcsög, az ataman folyik, hagytam is a francba egyelőre, még meg sem jött a kedvem, de már elment. Nem tudom feltünt-e, hogy nem szeretek kisérletezni. :rofl:

Meg ennek a neekonak olyan pindurik az etetőnyílásai, úgy kell belegyömöszölni a vattát, azt hiszem videóznom kell majd még.

5 kedvelés

Pedig a Neeko jól működik 2-2.5 magon is…

5 kedvelés

Egyebként az Expro építésügyileg szilárd lábakon áll. :slightly_smiling_face: Könnyű tekerni, vattázni. Azonnal eltaláltam mindent. :grin:

Szerk.: Bár nem volt újdonság számomra az Exvape-től, hogy minden is agyon van húzva. Alig lehet elsőre szétszedni.

2 kedvelés

:slightly_smiling_face: elsőre én is eltalálom aztán kell vagy 3tekerés mire rá áll a kezem…nem tudom ez miért van így de így van…

2 kedvelés

Ez ilyen Vaper képesség lesz. Nem lehet sem tanulni, sem örökölni. Erre születni kell. :blush:

3 kedvelés

Meglehet :slightly_smiling_face: :grinning:

2.5-re tekertem, super sorbbal, de szerintem nem lett elég hosszú a vatta és nem ér le a vájú aljára.

4 kedvelés

jó lesz az az árához képest jó kis tank…ja a tank szélesége a vatta hoszúsága.

4 kedvelés

Eredetileg én is a Neeko-ra pályáztam, csak addig tologatták a dátumot a csehek, hogy inkább gondoltam kipróbálom ezt. :slightly_smiling_face: Reggel 26.-a volt a beszerzés dátuma, most este meg már 29. :confused:

Majd veszel azt is :grin:

4 kedvelés

Idénre már ennyi volt a pénzköltés asszem. :blush: Majd talán, ha ezt eladom. De még az is képlékeny. Picit nyuzom még. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Na most éjszaka azon gondolkodtam, hogy nem fér a fejembe, hogy Brünci elég huzatos neked a V5 meg nem, miközben nálam per pill a Brünci tűnik szűkebbnek (adott afc-vel), padig csak annyi történt, hogy a minapi vattázás tán kicsit vaskosabb lett a szokásosnál.
Nem lehet, hogy tútltotad a vattát a V5-ben? Esetleg ettől is melegszik?

2 kedvelés