Expromizer V5

Sziasztok. :slightly_smiling_face:
2 órája hozta a futi. Szemre tetszett bevallom. :sweat_smile: A V4 is szemre tetszett és az elégedett felhasználók véleményére alapozva, ahogy a V4-et, úgy ezt is sikerrel beszereztem. Jobb mint a V4, de lehetne levegősebb. :thinking: Őszintén szólva még nem tudom tetszik e. Szemre biztosan. :sweat_smile:




2.5-ös magon 5 menet, 0.65 ohm, 13w. :slightly_smiling_face:

19 kedvelés

Jajjmár Kinga. Ha ennél levegősebb, akkor a huzattól reumás lesz a szád :joy:

5 kedvelés

Nekem biztos nem. :slightly_smiling_face: Ennél minden tankom levegősebb. Nem mondom, hogy rossz, de egy Neeko-ra elcserélném. Akarom mondani szoknom kell. :sweat_smile:

6 kedvelés

Cserélgess afc-t. Ha én pár év DL-ezés után nem érzem szűknek akkor a Te szádban van a hiba :laughing:

2 kedvelés

Ehhez hol van az AFC? :joy: Vagy vak vagyok, de én itt nem láttam, mert alapból az az első, bár a szépsége miatt még ez sem riasztott el. :slightly_smiling_face: A Neeko-t 23.-ára ígérte a Vaporism, most néztem kitolták 26.-ra.

4 kedvelés

Ja télleg, de hüje vagyok :sweat_smile:
Pedig még írtam is, hogy pont nem hiányzik, mert így jó :laughing:
Szóval ne keresd tovább az afc-ket, a Te példányodhoz nem jár :upside_down_face:
Akkor tekergesd a levegőzőt.

5 kedvelés

Fullon van. Na de ezt leszamitva bitang jó ám. :blush: Ha nem tudom megszokni majd eladom. :woman_shrugging: Így megy ez… :joy:

4 kedvelés

És a Brunhilda mennyire levegős, Kinga?
Tudod erre az MTL Brunhilde-re gondolok, ezüstben régóta tetszik már.
Sosem merek venni mert vagy nincs pénzem vagy félek azoktól a fémkötelektől, hogy mit kell velük csinálni… :smiley:

804_2762__vyr_2761Vapefly-Brunhilde-MTL-RTA-review-ecigclick-e1576082656598

6 kedvelés

Nekem tegnap hozta a futár. Eddig még nem találtam meg azt, hogyan is építsem meg. Én két magon tekertem most meg, így jobban adja. Ami zavar nekem melegszik drip tipp.

4 kedvelés

A fémkötelekkel nem kell csinálni semmit :slight_smile:
Azok hozzák a lét a kazánba.

6 kedvelés

Gondoltam erre én is de nem mertem okoskodni meg annyira nem gyakori ez az RDTA jellegű (ha jól tudom) megoldás, sosem merek ilyen nem standard dolgokat megvenni… egy ideje… pár elektronikával szívtam így már hifi téren és azóta mindenből az egyszerű atombiztos dolgokat kedvelem. Basszusgitárból is csakis a négyhúros preckó, kutyából a németjuhász, és ha lenne autóm az is szürke Volvo lenne szerintem.:smiley:

7 kedvelés

Hát mondjuk a bassgitár az négyhúros hangszer, mint tudjuk :slight_smile:
A kedvencem, amikor valaki villant az 1000 húrossal és penget 4 hangot a közepén :sweat_smile:
Hilda biztonságos, tanusíthatom. Én egy éve használom.

4 kedvelés

Mennyire levegős a Hilda?
Most vettem használtan BD Vape Precisio Pro 24-et (eredeti) és nagyon elégedett vagyok a levegőzéssel. Olyan szeleket lehet benne csinálni mint a csendes óceánon. Ha akarod.,

4 kedvelés

Alapvetően MTL, tehát szűk, afc-vel azért variálható (hozzá tényleg van :sweat_smile: )
Mondjuk én bele tettem a nem is tudom1.4-est és nem is akartam cserélgetni, mert nekem így frankó, de állítólag nagy lyukon akár szűk DL-ig elvihető. De erről nincs tapasztalatom, DL-re DL tankot használok :laughing:

5 kedvelés

Sokkal levegősebb. A 2.5-ös AFC-vel már súrolja a félDL határát. Szerintem finom tank. Nálam az Expro mondjuk leváltotta, de volt 1.5 évem rá, hogy beleunjak. :blush: Viszont szépen be lehet lőni a Brüncit is pure MTL-re. Csak akkor a külső levegőzőt is kicsit el kell zárni. Én meg voltam vele elégedve, bár most pihen. De örülök, hogy anno megvettem. :blush:

3 kedvelés

Nekem is melegszik, ami zavar is rendesen. :thinking: Még megpróbálok pár variánst, hátha jó barátok leszünk. Ettől eltekintve finom íz, jó gőz. :blush:

3 kedvelés

Az Expromizer 5 jobb mint a Brünhilda???
Pedig a Brünhildáról ódákat zengenek néhol.

3 kedvelés

Szerintem csak más :slight_smile:

4 kedvelés

Nem jobb szerintem, csak ahogy Deepfreeze is írta, más. :slightly_smiling_face: Mindkettő jó.

3 kedvelés

Nekem a V5 annyira könnyen adta magát, hogy kicsomagoltam és már pucsított is. De ha lakatlan sziget, akkor Brüncit vinném magammal. Kicsit szomorú szívvel.

3 kedvelés