...és szólt a csengő

Mond neki csak olyanokat rendelsz mint én :grin:

5 kedvelés

Azt már el lőtem… :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Feszült izgalomtól a méla undorig mindenen keresztül mész 6 hét alatt. Majd meglepődsz, hogy létezik és megérkezett :grin:
Közben rendelsz pár “driptipet”, csillapítandó a fájdalmat… :joy:

4 kedvelés

Ez biztos, hogy enyhítő körülmény,? :grin:

4 kedvelés

Most az egyszer tudom mi van úton :rofl::rofl::rofl:mert kaptam emilt róla :grin:

4 kedvelés

na mi készül?Mibe lesz dicodes?

3 kedvelés

Nem vészes én is vettem 2db-ot kicsi a hely benne…

3 kedvelés

Át építés ilyen néha nem is értem,hogy sikerül…

2 kedvelés

Na, közben megtekertem a Dwarvot. Itt vigyorgott rám a Never forget matrica. Most mindenki tippelhet, de csak egyet, hogy mit flejtettem el :rofl:
Egyébként nagyon smooth érzés, se egy pattanás, se egy gurgula. Az 1.2-es afc nekem még mindig pont jó, de ebből nem lesz tág MTL, ezt meg kell szippantani.
Ami furcsa - de lehet ez huzal, meg tekerés kérdése - elsőre kettőt kell slukkolni, mert nem melegszik fel a tekerés. Eddig ezt csak DL-nél tapasztaltam. Ez egy ilyen, vagy én tekertem ilyenre?
Különben úgy néz ki, ez egy gyönyörű barátság kezdete :smiley: :+1:

5 kedvelés

tipp, izzítani a tekerésre vattázás előtt? :slight_smile: Fura, én azt szeretem mikor pattogó hangot ad…kár, hogy mindig hamar megszűnik…az analógnál is bejött a sercegés, kb azt helyettesíti a feeling :smiley:

5 kedvelés

Mindig izzítok :smiley:
És igen, nekem is rendesen hiányzott amikor beleszíttam :sweat_smile:
Olyan mintha visszaigazolás lenne a működésről, most meg nem tudom, hogy sebességben van-e vagy sem.

4 kedvelés