Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

OFF: ez már mekkora? Most, hogy utánanéztem ennek a 2016-os RX75-ös modomnak (ne szóljatok meg, hiszen csak három van belőle), megtaláltam a 2016 októberi firmware upgrade-t. :grin: Preheat és saját logo lehetősége? Vazze! Már ugrott is fel rá. Mostmár fullos a retro!!!

4 kedvelés

Gyors kérdés. Mi a különbség az Ohm-ok között? 0.8 1.0 stb

2 kedvelés

0.2
Szívesen :+1:

1 kedvelés

PM ment.

1 kedvelés

Veled is csak többen vagyunk. :rofl:

1 kedvelés

Sőt, ha már: a magyarban tizedesvessző van, nem pont :rofl:

1 kedvelés

Aszta! :astonished:
Lájkot megadnám, de sajnos nem betűrendbe szedted!:man_shrugging:
:grin:

1 kedvelés

Tudom, és a másik témában a piros-fehér-zöld modjaim sem tettem a helyes sorrendbe :grimacing:

Szia! A poddal tuti nem lősz mellé. Elég sokan használjuk semmi gond vele! Pico vagy Pico Plus szintén jó választás. A három nagy nevű gyártó után a legmegbízhatóbb mod. Mind tudásban mind megbízhatóságban. Viszont a Hildát helyedben jobban átgondolnám.

3 kedvelés

A pod mar mondhatni 100% vásárlás lesz. Egyre többen jelzik hogy a Hildát gondoljam át :thinking:

Szerintetek mik azok a gyártók/márkák amik közt nézelődjek (és hogy melyik oldalakon lehet őket beszerezni. Liquid city-t már ismerem)?

2 kedvelés

Gondolj bele, akiknek nem szóltak, mit éltek át…persze meg lehet szelídíteni “állítólag”. Nálam már azzal megbukott, hogy az elfektetést se bírja.

2 kedvelés

Igen az mondjuk nem valami jo dolog lehet ha folyik akarva akaratlanul is letenném ugy hogy nem figyelek hogy áll, vagy zsebben vagy kabátban, táskában…

Podnál ez oké mert ugy eltudom rakni hogy ne legsen nagy baj de egy ekkora kütyünél nem feltetlen tudom kis helykre elrakni

Ha megteheted akkor első tanknak Dvarw. Azzal nem tudsz mellélőni. 3-4 tekerés után kiismered azután pikk-pakk. Tölöd szívod! Van hozzá minden cucc bármi kell. Egyszerű min a faék. Vannak jobbak, de árban mind feljebb van! Őt innen tudod beszerezni: https://eliquidonlineshop.com/315-dvarw-rta-mtl-fl-22-es-alkatreszei

5 kedvelés

Ezt osztom. 2 mtl fl-t is forgatok minden nap. :+1:(Desszertre, citromosra)

2 kedvelés

Szintén 2db mtl fl klón gazdája vagyok. Egyszerű, mint a fakocka, letisztult, jó ízű, olcsó. Mire belakod az új podot, ideér kínából az utánpótlás :grin:

1 kedvelés

Nagyon leegyszerűsítve:
Minél kisebb az ohm, annál több gőzt porlaszt egységnyi idő alatt. Persze ehhez kell nagyobb teljesítmény és emiatt több levegő, hogy tudjon hűlni.

2 kedvelés

Nekem is van fl22 es 24 , most vettem ujra. Regen nem hozta az elvartakat. De lehet en voltam meg a kezdo mtl- hez. En dl- rol jottem at. Most pimaszul jok a dvarwjaim.

4 kedvelés

Pedig valószínűleg nem a dvarw változott :grin:
Csak DL után más volt az élmény​:point_up_2:

1 kedvelés

Tobb, mint valoszinu. Azota be ertem. Es nem is banom mar reg, hogy elhagytam a dl vonalat.

2 kedvelés

Akkor ez a téma olyan mint a száraz bor? Állítólag azt is a korral szereti meg az ember. Nálam még várat magára, és rdl-ezek :joy:

3 kedvelés