Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

Szia, üdv itt :partying_face:

Szerény véleményem szerint - vagyis én ezt csinálnám mai fejjel - fogd azt a pénzt amit egy hónapban cigire költenél. Határozd el Magad, vegyél egy Ursa Nano (esetleg Pro) podot valamelyik “magyar” webshopról, üres podfejet, pár porlasztót, meg hozzá aromákat, flaskát, fecskendőt (Liquidcity, Liquidhall pl kitűnő shopok).
Nikotint az aromamesterről, PG és VG alapot a floravitáról.
Ezen felül - a mai dohány árak mellett - ha jól matekoztam fejben, még mindig marad pénzed egy modra akksira töltőre és egy rta-ra, huzalra vattáta. Vagy ha túlment a keret, majd egy hónap múlva.

De ha merész vagy, és a cimbid támogat építés segítséggel, a pod akár el is hagyható, így minőségibb lehet a mod+rta kombó. A pod jó dolog, de nem fog olyat adni szerintem, mint amit próbáltál.

Félreértés ne essék nem akarok zsebben turkálni vagy megmondani mit csinálj :slight_smile:

Én vettem egy Eleaf istick power 2 kitet, mod+tank. A tank számomra szar ízeket produkált. El is ment kicsit a kedvem, pár hónapra letettem.
Utána vettem egy Nautilus 3 (porlasztós) tankot. Na az ízre gőzre klaffolt, de 3 hónap után arra jöttem rá, a porlasztózás drága móka. Cigihez képest persze még mindig nem, de rta-hoz képest abszolút. Meg aztán itt is bíztatott sok jó arc, így lett meg az első rta-m, amit 4-5 alkalom alatt sikerült szuperre építenem, szintén az itteni jó arc emberek segítségével :slight_smile:

Szóval en azt mondom, hajrá, vágj bele!
Segítség lesz mindenhonnan :blush:

7 kedvelés