Erős analóg dohányzás után váltani szeretnék!

Szia!
Ha nagyon nagyon biztos vagy benne hogy váltani szeretnél, és ez a mód neked bevállik akkor szerintem nyugodtan vehetsz “alkatrészes” Rta kazánt és egy külön modot.
Itt viszont egy kicsit több odafigyelés szükséges mint egyéb készülékeknél. Viszont elegendő oda figyeléssel és utána járással nem lesz gond.
Ha elolvasod a fórumon fellelhető Tudástarat abból meg tudod mire kell figyelni, es mit-hogyan kell csinálni.

Ha viszont egyenlőre csak próbát szeretnél tenni vele, sokkal inkább kedvezőbb lehet egy pod.
Itt nem kell “vacakolnod” a legtöbb faék egyszerű, és nagyon-nagyon kezdő es pénztárca barát.
Itt esetleg ajánlanám ez egyik melós nagy kedvencem, az Aspire Vilter Pro-t!


Tulajdonképpen át szokáshoz ez az egyik legjobb szerintem. Persze ez az en véleményem.
A “szivoka” (driptip) helyére beraksz egy filtert, ami tulajdonképpen egy heets szűrő dohány nélkül, kilyukasztva, és szerinten ezzel tudsz a legközelebb érni a rendes cigi érzéshez.
Ezen nem kell semmit bütykölnöd, állítanod, csak bele rakod a lötyit és szivod.

Kazánok viszont nagyon szubjektívek.
Az hogy mindenkinek bejöjjön egy fajta, az eszméletlen ritka. (Ok tudom, bájkaa) Erre a legjobb példa a Brunhilda.
Olcsóbb és nekem bevállt kazánok:
-Steamcrave Aromamizer Classic Mtl Rta
-Yachtvape Pandora V2 Mtl Rta

A zeus tankokat nem ajánlanám.
Egyrészről te mtl készüléket próbáltál ha jól értem, azaz szájból tüdőzted le a gőzt. Mint a rendes ciginél.
A két zeus leginkább Dl illetve Rdl porlasztók kaphatóak, amik egyből tüdőre szívással működnek.
Illetve ezeknek a fenntarthatósága messze többe kerül mint egy építős kazáné.

3 kedvelés