Liquid fel öntès Zeus

Sziasztok, egy újabb problémára megoldást szeretnék kérni tőletek. Zeus Tank , amikor ki fogy a liquid, azaz majdnem , mi a sorrend hogy újabb liquidel fel öntsem. Mivel sajnos vissza folyik a liquid .
Tehát el zárom , felöntöm, kinyitom a levegőztetöt félig, bele szivok, és jön vissza a leves . :person_shrugging:.
Ezért aki járatos ebbe , és tudja a megoldást kérem jelezze felém. Köszönöm szépen

Hello
Elvileg nem szabadna szivárognia,attól függetlenül hogy hogyan töltöd fel.
Nekem van pár Zeus-om de mindegyik csak akkor szokott szivárogni ha nem tekerem vissza egyből e tetejét,de akkor is csak 1 nagyon kevés a dripnél. Ha egyből visszatekerem feltöltés után akkor még egyik sem szivárgott vattától vagy tekeréstől függetlenül.

Hali!
Zeus sub ohm tankom van, én is találkozok napi szinten a jelenséggel. Több megoldás is van elvileg. Az egyik, hogy a tank feltöltése után a teljesen kinyitott levegőztetőhöz (mindkét oldalon) odatartasz egy zsepit, vagy papírtörlőt és belefújsz a drip tip-be. Nálam inkább ez működik és már alapból így csinálom: feltöltés után odatartom a zsepit és fejre állítom a tankot, hagyom hogy belefolyjon a zsepibe a likvid (2-3 csepp általában), után megtörlöm a levegőztetőt és ennyi. Használatra kész. Arra még nem jöttem rá, hogy a porlasztón keresztül folyik át a likvid, vagy esetleg valamelyik tömítésnél.

Ugyan így szoktam én is . Tömítés nem lehet szerintem, hiszen nincs egy hetes a tankom . Szóval új. De azért azt is hagy tegyem hozzá, hogy fel öntès után , ezt leszámítva, tény hogy sem zsebben , sem fejre állítva, akár mit csinálok vele tényleg nem folyik, nagyon szeretem ezt a tankot , nem csalódtam benne . Ízre , gőzre nekem meg felel

Szia, köszönöm a tippet, meg oldódott, ott hibáztam, hogy túl sok ideig nem tekertem vissza a tetejét.
Ha egyből fel öntöm és rögtön vissza tekerem, tényleg nem folyik . :ok_hand::ok_hand::person_raising_hand:.
Ki pipalva :ok_hand::+1::+1:

1 kedvelés

De igen, sajnos lehet! Nálam már előfordult, új tanknál hibás tömítés, ki kellett cserélni! :wink:

3 kedvelés

Hello
Örülök hogy megoldodott.

1 kedvelés