Zeus zx rta single

Sziasztok! Adott egy zeus zx rta tank. Single tekerést kapott a tank, egy 0,41 ohm-os ni80 claptont. Vattának a csomagolásban lévőt használtam fel, viszont szívásnál a számba köpi a liquidet. 35 watton használom. Mi lehet a probléma forrása?

1 kedvelés

Szia. Túl sok a liquid a vattán. Ha csak eleinte csinálja,akkor tekerésnél túl áztattad. Szerintem.

2 kedvelés

Igazából az első szívásoknál semmi probléma nem volt vele, miután feltöltöttem a tankot utána kezdte el kb fél óra elteltével. Pedig a vattát se ritkítottam meg

Ne töltsd fel csurdig a tankot! :smiley:
Hányas alapot használsz? Mert lehet túl híg a levesed :grin:

2 kedvelés

Kb 3/4-ig töltöttem. 70/30 vg-pg​:grinning:

Próbáld meg kicsit erősebben vattázni. Laza,kevés vatta esetén is köpköd.

3 kedvelés

Pedig hagytam rá így is bőven, meg nem volt megtépázva, lehet tényleg sok liquidet raktam rá vattázásnál. Szükséges újra vattázni vagy pár szívás után megszűnhet a probléma?

1 kedvelés

Túl híg leves vagy/és kevés vatta

3 kedvelés

nekem is ezt csinálta, több vatta kell, akkor jó lesz

3 kedvelés

Újra vattáztam, többet hagytam rá, kevesebb levest is adtam hozzá és ugyan az

akkor csak az maradt, hogy rosszul vattázod…egyéb oka nem lehet annak, hogy a szádba köpi a levest.

3 kedvelés

sajnos még dual-nál is nehéz úgy vattázni ezt a tankot, hogy ne köpködjön

2 kedvelés

Megpróbálom majd más féle vattával, hátha a gyárija nem az igazi hozzá. Köszönöm a válaszokat!

2 kedvelés

A vatta akkor lenne rossz választás ha a teljesítményhez képest kevés levest szállítana (dry hit)…nálad ilyenről nincs szó

2 kedvelés

Így van jól mondják a többiek a vattázás a ludas.
Én 3as magal szoktam dolgozni de picit öszébb húzom 2,5-ös segéden. Így a 3-as cotton treads frankón szorul benne és igynem enged be a vatta többlet levest a tekerésbe. Ergo nincs pattogás, fröccsenés.

1 kedvelés

Akkor még gyakorlom a dolgokat.:smiley:

Szerintem mindannyian gyakorlunk és finomítgatunk folyamatosan. Elkeseredésre semmi ok! Jó lesz az,aztán mégjobb,mégjobb,és mikor már majdnem tökéletes,akkor jön egy új szett,és kezded némi rutinnal előlről. :joy::joy::joy: Nálam legalábbis így működik.

1 kedvelés