Érdekes ursa nano

Hali mindenkinek.
Kb egy hónapja vettem németben egy lost vape ursa nano pod-ot. Eddig tesztelem, tettem bele mindenféle levest. Köztük dohány kívonatost, gyümiseket, hűsítő leveseket is…
Érdekes módon egyik jelenlegi rta-m sem adja azt az ízt, amit ez a kis pod ad. Most akkor, vagy gyenge az rta állományom, vagy tényleg ilyen jó lehet íz visszaadás terén ez az ursa nano?

5 kedvelés

A hiba nem az ön készülékében van :grin:
Tényleg pofátlanul jó ízvisszaadása van a kicsikének.

4 kedvelés

Én is ezt tapasztaltam,mondjuk én a voopoo ITO coilra esküszöm. Szerintem a pici coilból rögtön a szádba jut a harmat ezért olyan ízes. RTA-nál meg bolyong a kürtőben-kéményben.

A porlasztók sajátossága, ahogy az Ursa Nano porié is, hogy szűk a hely benne, ezért koncentráltabb az íz. Le lehet előzni íz terén, csak úgy kell buildolni az RTA-kat, hogy magas ellenállás mellett nagyobb magméretet kapjunk, és persze hűljön is rendesen. Általában a legnagyobb gond a konstrukcióban van. Ergo Egy RTA nem olyan szűk mint egy porlasztó. (Kivéve az RBA-s tankok esetében.)

3 kedvelés

Milyen rta-át próbáltál? Lehet tudnék mondani jót…

1 kedvelés

Nálam még a dvarw is jobb ízeket adott, tripod 2-nek vagy diplomatnak meg a közelébe sem ért, állítottam így is, úgy is, több levegő, kevesebb, 0.6-os, 0.8-as és 1.0-ás porival is próbáltam.

Igaz én a meleg gőzt nem bírom, szóval sosem mentem 14 watt főlé, mert már ott is hányingerkeltően langyos volt. (1.0-ás porinál olyan 10 watt volt a max, amit ráengedtem).

Journey grampa creamet raktam bele, de az egészet elmosta egy ilyen édeskés valamibe, ahol nem nagyon éreztem ki a karamellt és a dohányt, ahogy mondjuk egy bykába.

Mondjuk a pio 1.5-el összehasonlítva is elég rendesen alulmaradt nálam, olyanod azt hiszem neked is van.

Lehet ha valami nagyobb wattra nyomja az ember, akkor jobb, de én odáig már nem merészkedtem.

Nem te vagy az első, aki ezt mondja, szóval nem tudom hol a hiba…

3 kedvelés

Én nem probáltam az ursát de nem lehet,hogy inkább dl-es cucc?

1 kedvelés

Szerintem nem, mert a 0.6-os porival teljesen nyitott levegővel nem sok íze volt, de mondom, én nem bírom a meleg, sőt még a langyos gőzt sem. Szerintem ez meg mesh pori, szóval a langyos a minimum, amit kapsz.

De az íze még hagyján, de a v9-be beleszívok egy ilyen 5-6mp-et, és odaver, na ezt az élményt nem tudtam ezzel előidézni, úgyhogy paszoltam is elfele, marad az rta.

1 kedvelés

én mint mtl-es nem használok semmit 1ohm alatt és 13watt fölött nem bírom a meleg gőzt…lehet Robi meg szereti…

1 kedvelés

Én is mtl, de inkább a felső határ levegőben, így a 1.6-2.0 levegő, 0.8 ohm és 12.5 watt lett a befutó, ez mind a 8 rtaban működik nálam (kanthal d, 29awg, 3 tekerés meg lábak).

6 kedvelés

Kb én is levegő van lejjebb nálam 1.2-1.5…

3 kedvelés

1.4 pin 2 lukra nyitva de hasonló vált be ebben is :smiling_face:
A többiben miért nem ezt használom :thinking:

3 kedvelés

Csakis amik vannak, berserker v2, pioneer v1.5 rta, arbiter solo rta, stng, no meg a 2 nagy rda, dual ps es recurve v2. Nekem ezek voltak. Es ezek is vannak. Csak.

1 kedvelés

0.8-as porival használom. Mtl-ben

1 kedvelés

Csak 3 menet? Ja, meg a lábak… de en 4 alatt sose tekertem…nem kevés az egy kicsit?

Működik. A tekerésnek eleve nem szabadna az afc-n túllógnia, 5-6 tekerés széthúzva már túl széles, meg kanthalnak magas az ellenállása, 2-es magon 4 teljes tekerés már 1 ohm.

Ezek közül csak a piot ismerem…lehet jobb neked az ursa.Lényeg neked jó.