Érdekes tények...🤔

Szia
Javaslok egy mellkas röntgent. Nem érzel olyat, hogy mintha buborékolna, vagy pattog a tüdőd???

2 kedvelés

Nem csábultál el egy-két analógra?

2 kedvelés

Nem hiszem.
Írja 10-12 éve letette az analógot (azóta vapel) gondolom azóta nem volt mellkas röntgen

2 kedvelés

De igen. Volt. Es mindent rendben találtak. Ennek kb 1 éve

3 kedvelés

Olyan nincs h egy-két analóg. Vagy veszek egy dobozzal vagy sem. De nincs ilyen jellegű gondom

5 kedvelés

" 10-12 éve, amikor is, először vettem a számba e-cigit "

2 kedvelés

Érintett vagyok a témába és valóban a parlagfű-feketeüröm az szept-október. Antibiotikum, csak előtte tisztázd, hogy bakteriális vagy vírusos… Nekem a vírusos jött felszínre és a harmadik tabletta után ( 3 nap ) megszűnt. Egyébként minden a szervezetet gyengítő betegség krónikusabb az éjszakai órákban. Jobbulást.

5 kedvelés

Nálam augusztus-szeptember, de ki hogy szereti :sweat_smile:

6 kedvelés

Szedni kell a Cetirizint.
Szedem 3 éve, lóf.xt nem ér, de a napi rutint elősegíti :joy:

7 kedvelés

Én dezloratadin párti vagyok. Nekem jó, de tavaly pont nyaraláskor volt a közelben valami, amitől akkora dózist kaptam, hogy semmi nem használt.

5 kedvelés

Na jó, de ezek mind allergiát feltételeznek… Háziorvos antihisztamin injekció, ha nem segít biztos nem allergia marad az antibiotukum…

5 kedvelés

Vagy csak a renault jel irritál a daf után :joy:

8 kedvelés

Egyébként allergia tekintetében igazad van elírtam a parlag és feketeüröm aug-okt vége. A korábbi fű és lombfélék pollenjei inkább náthás tüneteket produkálnak köhögési rohamok nélkül.

5 kedvelés

Arra viszont az antivakarin, leteperin vagy a cumicecid szedése ajánlott.

7 kedvelés

Neki cumicecid kell, én tudom :grinning:

5 kedvelés

A kecsketeje fogyasztása ajánlott, mert ők gazféléket legelnek, így diszkrétebb formájába juttathatod be a szoktató dózist.

5 kedvelés

Aki nem szereti a tejet, az még mindig tolhatja a kebabot :grin:

6 kedvelés

Szerintem ennek már semmi köze nincs a nikotinhoz, meg egyáltalán az e cigihez, barátilag javasolnám hogy menj el sürgősen egy allergológushoz.

4 kedvelés

Ez olyasmi akar lenni mint a cumicecibe, az antivakarin, meg a leteperin tabletták…???:rofl:

2 kedvelés

A Renault-val semmi bajom. Amúgy minden féle kamionnal dolgoztam már. A daf volt az első… onnan maradt a daf rám…

2 kedvelés