Emporiopan.it,egy korrekt olasz webshop

Néztem ezt a QI-t, de olyan pici meg sem bírnám fogni. :sweat_smile:

Így szerencsére nem kell vennem ezt is…

pici, de gyönyörűűűű

1 kedvelés

Igaz, tényleg nem túl fijús :rofl:

Olcsóbb, mint a sima sbs, ha veszel hozzá még egy 18650-es csövet, akkor is megvan 230-ból (csak speciális Ispy kedvezmény :sweat_smile: )

Köszi, akkor lehet, h így próbálkozom

Küldte a Windows Posta

Szia @penem, én utoljára egy hónapja rendeltem tőlük, igaz Revolut kártyával semmi gondom nem volt!

1 kedvelés

Köszönöm szépen :smiling_face:

A legújabb fejlemény,hogy meg se próbáltam rendelni,mert tegnap eltűnt a GLS szállítási lehetőség az oldalról.Pár aromáért,most nem fizetek 29 eurót.Remélem,ez csak átmeneti dolog.

Oh, ez nem várt fejlemény.

Most néztem én is, nem is értem, nagyon remélem, visszahozzák a Gls! :thinking:
De szemléltetném, az áprilisi rendelésemet, ott még a szállítás is ingyenes volt! :sunglasses:


UI: - Nem emlékszem rá, de amikor megrendeltem áprilisban, Gls szállítás 14.90€ még rajta volt, de a végleges számlán már nem, meg is lepődtem! :thinking: Lehet hogy mint a Tisvapo-nál, itt is 90€ felett ingyenes a szállítás! Még így is, hogy már lejött belőle a 20%!

Még múlt héten ott volt a GLS,szóval remélem,hogy csak valami átmeneti zavar!
Még decemberben rendeltem 100 felett,de nem volt ingyen a szállítás

2 kedvelés

Írtam nekik email-t hamar válaszoltak, átmeneti volt csak a leállás :vaperina:, hála istennek! :heart_eyes:


Üdvözlettel,
A GLS szolgáltatás augusztus 25-én, pénteken délután újra aktív lesz.
A GLS-szel történő szállítás 28-án folytatódik.
Köszönöm és szép estét.

5 kedvelés

Ez jó hír!

3 kedvelés

Szuper!

Küldte a Windows Posta

Most nèztem a gls szàllìtàsi opciò az visszakerült de ingyenes szàllìtàs az nincs mèg €100 felett sem :sob:

1 kedvelés

Sikerült fizetned? elfogadta a kártyádat?

Azt mèg nemprobàltam csak nèzegetem a boltokat hol mi mennyi :disguised_face:

1 kedvelés

Nekem se fogadta el a bankkártyát, pedig látszólag rendben ment, le is futott a kétfaktoros hitelesítés, de az oldal hibát írt. Leveleztem velük, szerintük engedélyezni kell a 3d securet, de ennél jobban nem tudom. A sepa utalás viszont ment.

2 kedvelés

Csak jelezném :vaperina:, nekem se fogadta el a bankkártyát, banki átutalással viszont simán ment Revo-val! :wave:

1 kedvelés

Sajnos egyre több helyen nem fogadják el csak a banki átutalást :smiling_face_with_tear:

1 kedvelés