Emporiopan.it,egy korrekt olasz webshop

van limit, de direkt feljebb állítottam a telón, nem, nem léptem túl :slight_smile:

köszönöm, akkor ez lesz a megoldás!

Köszönöm :smiley:

Csak azért mert én már futottam bele … :joy:

Lehet meglepődnénk ha megmutatná a mod-jait :grin: Csak mondom…:wink:

Nem, nem… csupa régi vackom volt, néhány hónapja vépelek újra, de már elcsábultam párszor :joy:

Nekem a vaporism-es dolog még érdekesebb, de majd elmeséli ha szeretné…

a vaporism nál tudjuk ugye,hogy régen emailt kelett írni mi kell és jött is.Most elvileg ki lehet választani Magyarországot és megy a rendelés ha minden igaz.:blush:Mondjuk az emailezgetés óta nem rendeltem onnan semmit sem.

Megy már kosárba rakással úgy jött most a tomahawk. Mondjuk kicsit érdekesen váltják az eurót- forintra (408ft) de ez van…

Ha kell szóljál, megbeszéljük.

1 kedvelés

semmi titkos nincs a vaporizmes - mos? dologban, ide jöttem erre az oldalra, itt hallottam először róluk. Írtátok, a fórumban, amit olvasgattam, hogy emailt kell írni, de lehet a kosárral is próbálkozni. Próbálkoztam. 06.23-án mejött a BP modom, ezen fellelkesülve próbálkoztam a danival, törölték a rendelést, azt mondták, csináltak egy új oldalt, vaporizm.eu, direkt az euros szállításokra, regizzek, rendeljek onnan. Megtörtént, ezután 8-10 levélváltás történt, hogy állítólag a németek nem engedik a Danit Magyarországra értékesíteni. (dühömben kitöröltem a levelezést)

Ispyben megbízhatsz és olcsóbb mint olaszban…

1 kedvelés

Azóta időnként próbálkozom a danival, de sehonnan se sikerült, most meg már lehet, h a 18350 QI-be lettem szerelmes, majd meglátom még :wink:

ez így igaz volt pár közös élmény rendelésünk @Ispy vel​:blush::grin:

Ok, köszönöm szépen.

én egyedül nyomom… :slightly_smiling_face:

Fiatalabban koromban én is. :sweat_smile:

jájjj :smiley: