Vaporism rendelés

Sziasztok. Valami nem stimmel Vaporism-nél…
Össze raktam a rendelésem 215.5 Eur
Amikor átváltom a pénznemet a honlapjukon Forintra, akkor 5278Ft jön ki végösszegnek. :rofl::rofl::rofl::rofl: nem értem mi történik itt!


1 kedvelés

Nem szállítanak Magyarországra.

4 kedvelés

Ennyiért még cseh-ben is megéri átvenni :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sajnos akkor most már nagyon kevés beszerzési alternatíva maradt. Sajnos nem tudom, hogy melyek a megbízható shop-ok. Esetleg egy listát lehetne ezekről is írni.

4 kedvelés

Mit rendeltèl volna?Akadnak mèg megbízható kínai ès európai shopok.

2 kedvelés

Ezekben a vészjósló napokban semmi sem biztos. Esetleg, ha megírod, hogy mire van szükséged tudunk segíteni, hogy hagytunk-e még megvehetőeket a még üzemelő boltokba…

2 kedvelés

Félő, hogy nem a boltok ellehetetlenítése a végső megoldás. Az első lépcső kipipálva várható ezek után a foglalás visszatartás arra az időre, mikor akár az eladó vagy vevő rendezi a jövedéki adó megfizetését, ez egy előre utalásnál fájó lehet. Az említett kinai és más európai boltok zöme ekképpen működik.

3 kedvelés

Igen,sajnos ez lehet a következő lèpès. :slightly_frowning_face:

3 kedvelés

A kinai miután megkapta a vételárat nem igen hiszem, hogy foglalkozna vele. A vevő amennyiben nem szeretné bukni az elutalt pénzt megfizeti az adót és így már nem is lesz olyan olcsó…

3 kedvelés

Mtl claptont, kanthalt, ss huzalokat és aromákat szerettem volna rendelni. Úgy szerettem volna megoldani, hogy ne 3-4 helyről kellek rendelni. Mert az a gond hogy az egyik shop-ban vannak aromák, de nincs olyan huzal amit szeretnék, vagy fordítva…

2 kedvelés

Hazánk Uniós tagként már régóta egy vám szabadterület. Logisztikai, átcsomagoló központok ahol kettőből egyet vagy egyből kettőt, csomagolnak és így már mehet rá a matrica „csomagolva EU”

2 kedvelés

Ahhoz kell nèmi szerencse,hogy mindent egy helyről be lehessen szerezni.
Huzalok: zivipf.de ott elèg nagy választèk van.
Aromák:Francia,Horvát vonal.

4 kedvelés

Készlet kiárusítás van náluk jó árakon. Amiket írtál azok között még tudsz csemegézni. Állítsd be a forintot és mindenképpen utánvéttel, így nem érhet meglepetés.

4 kedvelés

Nézd meg a LiquidHall, Liquid-Aroma oldalakat!!

5 kedvelés

Itt is nézz körül.

4 kedvelés

Vapemester oldalán is nézz körül. Pista korrekt nagyon.

6 kedvelés

Köszi mindenkinek. Meg oldódni látszik a probléma. Igaz , aroma téren még vacillálok, de Goat dohányos aromák lesznek az már biztos. Remélem nem nyúlok mellé velük.

4 kedvelés

Szerintem nem!!

4 kedvelés