Első tekerés

Igen, nem ér le teljesen, lecsapódik alatta.

Nem szeretem a hézagos tekerést, mindenbe microcoil megy nálam. Szoktam volt morogni, h el kell engedni ezt a “csak az 1 ohm felett lesz jó…csak az x menetszám” fétiseket, levegőlyuk méret és pozicióhoz kell tekerni, nagyon nem tudsz mellényúlni vele. (esetedben ez most ugye visszaütött, de erre jó a VW mod, elsimítja az ilyen anomáliákat)
Na ez a tank volt pont az, ahol az indokoltra rátekertem +1 menetet és baromi jót tett neki​:slightly_smiling_face:. De innentől szép a dolog, a lehetőségek száma szinte végtelen… próbáld ki!
Rövidre zárva: a mini robothoz kelleni fog valami szálhuzal, meg fogsz lepődni milyen kis kezes jószág lesz, ha már megvan a belevaló setup.
Csak most hátulról közelítettél a kérdéshez és elsőre a seggèt mutatta :grin:
Szép az a cső, finom minimál design,nekem való. Szemeztem vele annak idején, csak ugye szüksègem,az nincs rá. De szép…
A tank meg nagyon jó kis darab, erösen felhasználóbarát és elég jól tolerálja a hibákat is. Jó haverok lesztek…:+1:

3 kedvelés

Már haverok vagyunk! :smiley: Egyébként picit sem bántam meg a Mini Robotot így szettben nagyon prímán néz ki, nem nagy, talán picit nehéz, de az sem vészes.

Az egyetlen pici szívfájdalmam, hogy úgy jött a mod, hogy a Mini Robot felirat elején van egy pici rozsda folt vagy mi. Ami azért érdekes mert elvileg rozsdamentes anyag :smile:, de majd ha a kicsi kínaiak kárpótolnak valamivel már ez sem fog fájni! :smile: :smile:

Igen, ki kell tapasztalni mi a jó bele, illetve igen kell egy VW mod is, de az már úton van. Azt hiszem pár napra meg van a játékom… :smile:

4 kedvelés

Ma kipróbáltam 1 menettel kevesebbet tekerve a cuccot. Nagyon finom ízt ad és szuper selymes gőzt, olyan liquidből amit ki akartam dobni! A melegedést így is érzem, de lehet ez tényleg normális csak nekem tűnik soknak elsőre! :smiley:

Na meg azt is megtanultam, hogy elem csere során nem kapcsol ki ez a kis dög Mini Robot! :sweat_smile:

Upsz​:joy:
Majd ha a meneteket is meg tudod számolni az ujjadon…

1 kedvelés

Szerencsém volt, hogy könnyen eldőlt, amúgy meg lett volna. Persze akkor amikor már a leégetés következett volna…kezdhettem elölről, de azért kipróbáltam a bele égett bőr mennyire serceg! :smiley: :smiley: :smiley:

A vape veszélyes üzem!!!
Én is szoktam csekkolni vattázás előtt, kihűlt-e már… Örülj neki, hogy nem dl-re adtad a fejed építős mesh tankkal. Az biztos elb…a volna a napodat. Terjengene a grillcsirke-szag!

Nagyon jo kis mod, baratnomnek vettem ilyet, azota le se teszi. Barmit tekerek neki bele, olyan finom izeket ad, hogy neha en is bele-bele szippantgatok :slight_smile: neki a legnagyobb levegozo van benne, talan 2-esek, a 3mm magot nem toleralja, de a 2.5 tokeletes neki, 24-26-28ga bol szoktam neki tekerni, de a 26 izlik neki a legjobban. Szalhuzalbol, vagy claptonbol, ni80-ss, de ez is mindegy mert finom barmelyik. Mtl, de o egybol tudore szivja. Melegedni szokott neki is, neha egeszen forro, de olyankor tudja hogy eleget szívott es abbahagyja :slight_smile: 50/50-es leveseket hasznalunk, de szolt, hogy neki surubb kene mert ez a hig nagyon gyorsan fogy :slight_smile: majdnem 200ml-t elpofekel 1 honap alatt :slight_smile:

Te hány menetet szoktál tekerni amúgy? Meg jött a szálhuzal ma. 26-28ga tekertem 0.6 ohm-ot, 0.95-öt, 0.8-at szerintem még jobban melegszik mint a claptonok és ízre gőzre se hozza azt! :smiley: Én rontok el valamit? :sweat_smile: Jah és ez már a Gen 80S-en

Izre nem veszek eszre különbséget, goz az lehet kevesebb szalhuzallal, de ez mtl, ahhoz kepest azert van eleg.7-8 menetet szoktam altalaban.

Hmmm… Valamit szerintem elrontok amikor rögzítem a tekerést. Most csináltam 4 menetet az MTL clapton 28/40-ből ami most 0.8 lett eddig még 0.5 körül volt… Most úgy csináltam hogy miután lecsavaroztam ránéztem mégegyszer és feljebb volt a közepe mint amit a segéd adna, úgyhogy kivettem visszavágtam és most jónak tűnik minden téren! :blush: Amikor húzom meg a csavarokat kinyújtom a lábakat valahogy vagy mi lehet az oka ennek? Valakinek van ötlete?