Első RTA tanácsok

És akkor ares2. Volt 24es és van 22es is. Ízzel nem volt komoly gondom, viszont a folyással igen. Akárhogy vattáztam, egy tank erejéig talán jó volt, de aztán elkezdte kiengedni a liquidet ott is ahol nem kéne.
Én is próbálkozásnak inkább mást javasolnék.
Előttem már felsorolták, hogy miket…
Ja és dlnek egyáltalán nem mondanám az arest

2 kedvelés

Már észrevettem korábban, h akik attérnek analógról ecigire, az 50%-uk ares 2-vel kezdi…de nem tudom miért. Amúgy én is ares 2-vel kezdtem annak idején az rta vonalat…:grin::grin::smiley:

szerintem esztétikai oka lehet (vonzza a tekintetet)…én is majdnem ebbe a “hibába” estem 2 éve​:joy: Akkoriban csakis a felsőlevegőzés hiánya tolta el az ujjam az entertől…utána olvastam azt, hogy nem egy ízbajnok (mondjuk nálam ez kevésbé releváns ugye :upside_down_face:) Bár lehet egy gyenge ízvisszaadású tankkal az alaplé íze sem lenne érezhető :thinking: ami számomra gond lenne

3 kedvelés

Én még mindig szeretem​:sweat_smile:
Amúgy magyar (nyelvű) vebshop, olcsó,szimpi. :smiling_face:
Nekem nem tűnt bonyolultnak.
A férjem pl csak azt használja, mert th-s kazán, a mentolos gyümis vonal meg finom is benne.
Van más is, dohányt nem szívnék benne,de a mentol tényleg jó belőle. (Brünci meg azt nem hozza ki)

2 kedvelés

Ha én most visszamehetnék az időben,akkor ezt javasolnám magamnak első RTA-nak​:blush::

5 kedvelés

Természetesen ezt még megvetetném hozzá:
https://www.2fdeal.com/yftk-skyline-r-skyline-r-style-rta-replacement-circular-hole-mtl-airdisks-set-3pcs_p16205.html

2 kedvelés

Nálam a pioneer még sosem folyt meg! Ízben az egyik legjobb,az árához képest. Ár/érték aránya magasan a legjobb szerintem. Vannak sokkal drágább kazánjaim (sőt, mind sokkal drágább), de annyival nem tudnak többet szerintem. Úgyhogy azért ne írjuk le a pioneert. :wink:

3 kedvelés

Köszi a sok választ. Bőven lesz miből válogatnom. :smiley:
Esetleg erről van valakinek véleménye?

1 kedvelés

Csak videót láttam róla, de sztem simán jobb a testvére, a brunhilde mtl

@Robertino_daf
Objektív véleményt arról lehet/érdemes alkotni, amit próbáltál. Talán emlékszel, a v9 -et is lehúztad míg el nem kezdted használni :thinking:
Nekem például a Brunhilde nem jött be. Nem tudtam jól megépíteni.
Nem bántásnak szánom! :hugs:

1 kedvelés

@Peva71
Nekem a brünci a mai napig nagy kedvenc, most kissé a háttérbe szorult, amióta megvan a by-ka v9, az expromizer v5 és a taifun gx, de attól még használom… nekem már nem jelent gondot az építése sem. Egyszerűen szeretni kell… nekem nagyon bejött…
Én sem bántásnak szántam…:blush:

Törölted a bejegyzést amire reagáltam, így már az enyémnek sincs sok értelme, és a Brunhilde kibeszélésének sem :thinking::joy:

Az valóságban borzasztóan mutat modon. Így vizuálisan, esztétikailag számomra értékelhetetlen.

Szerintem a brüncinél szebb… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A zöld modon pink minges dvarw után hamar átértékeltem a szép kategóriát :rofl:

Maga dvarw az nagyon szép talán a legszebb rta…a többi összetevő az ízlés kérdése de hát ismerjük @Zoli76 -ot :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ő is csak termonukleáris polgárpukkasztásnak szánja…elsöprő sikerrel :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem hiszem. Attól tartok ő használja minget és a zöld modot is :roll_eyes::joy::joy::joy:
Bár együtt, lehet tényleg csak a fotó kedvéért :slightly_smiling_face:

Használja bizony…egyszer volt szerencsém több órát össze zárva tölteni vele.Szolnokról indultunk kb. Pestnél már nem is vettem észre mit használ…(mondjuk az utat néztem és töksötét volt szakadt az eső és köd)… :slightly_smiling_face:

Visszahoztam a kedvedért…:smiley: