Első pod, nikotin sóval

Sziasztok! Röviden leírom az életutamat, utána a kérdés :slight_smile: szóval hosszú évekig cigiztem, mire megtaláltam az elfbart. Ez volt az első olyan opció, ami kiváltotta a cigit. Próbáltam az iqost, szívtam bele sokféle e-cigibe, de nem jöttek be. Az elfbar volt az első ami azt az érzést adta, mintha cigiznék. Kb egy évig használtam, mire beleszívtam egy kollegám voopoo argus podjába, ami már majdnem átadta a számomra jó érzést, viszont az igazi akkor volt, amikor eflliq nikotin sós liquidet vett bele, és úgy kóstoltam. Na ez volt az amire vágytam, telitalálat számomra. Rendeltem is egy ilyen podot, elfliq nikotinsós liquidekkel. Viszont. Akármilyen jó is, számomra költséges lesz, ha ezeket a 10ml-es elf liquideket kell vennem, mert gyorsan fogy. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek hogyan tudnám magamnak kikeverni a liquidemet költséghatékonyabban? Addig eljutottam, hogy mindenképp nikotinsóval kellene kevernem, mert szerintem ez adja meg azt a plusz érzést számomra, mintha cigiznék. Vennem kellene alaplevet, ahhoz nikotinsót, plusz még aromát? Ha igen akkor melyik termékek azok amiket összekeverhetek, és illenek a készülékembe? Bocsi ha hülyeséget kérdezek, teljesen amatőr vagyok, de igyekszem mostantól fejleszteni magam. Ennek az első lépése volt, hogy regisztráltam ide :slight_smile:

Szia, üdv közöttünk :kissing_heart:
Pg-vg ,niksó és aroma ami kell neked, jól írod, azt hogy melyik márkát mivel kevered, lényegtelen.
Az ízlésednek megfelelőt kell választanod.
Amit előre be kell saccolnod, hogy milyen nikotin erősséget és milyen pg-vg arányt szeretnél elérni.
Amire viszont feltétlen vigyáznod kell, hogy az aromák pg-ben oldottak (egy longfill esetében ez 20-30ml is lehet), illetve a niksók között is van különbség.

https://diy.vaperina.cc/liquid-keverde/
Ezt a mobilodon is jól tudod használni, nézegesd meg :blush:

5 kedvelés

Szia!
Ez egy megbízható shop,be tudod szerezni a hozzávalókat:

6 kedvelés

Az elfliq amit most szívsz 50-50-es és vagy 10, vagy 20 mg/ml nicsalt-ot tartalmaz. Ehhez 100-as vagy magasabb nicsaltot kéne venned. Van az oldalon olyan poszt amiben le van írva ilyet honnan tudsz rendelni. Mivel az elf eléggé túlaromázott, így én a keverési arány tetejével kezdeném, pl ahol 10-15 százalék a keverési arány a 15 százalékkal.

4 kedvelés

Amúgy nem kell nagyon ráfeszülni.
A % számítás általános iskolai tananyag, de még azt is megcsinálja helyettünk egy program. :smiley: Ezen felül már csak az egyéni preferenciákat kell kikísérletezni ízek és nikotin terén, meg esetleg azt, hogy milyen sűrű (vagy híg) likvidet bír el a tankod.

3 kedvelés

Köszönöm a segítő válaszokat! :slight_smile:

2 kedvelés