Első (majd később a második 😁)mtl rta

Anyagminőség, megmunkálás precizitása ill. tartozékok elérhetőek hozzá. Ez a lényeges különbség.

2 kedvelés

Mennyire bonyolult szétszedni és összerakni?
Találtam a dwarwból 5 milis kiadást ami kb ugyanolyan magas mint a bersi klón ami most van a modon. Mennyire nehéz tank, felboríthatja a swagot?

1 kedvelés

Na igen, a swag2-n egy magas tank (pl v9) furán mutatna… :face_with_diagonal_mouth:

Ezen szempontok alapján, mivel a Dvarw megfolyhat, az eredeti is, én picit a By-ka v9 irányába billennék.
Még egy szempont: nem túl th-s (de adja, ha kell), és nekem is desszerttank lett.
(A törpe nem ugrotta meg ezt a lécet).
A méret a másik dolog. Nyilván a By-ka v9 hosszabb valamivel.

Nem , azért is hívják törpének. Nem könnyű mert az anyag benne van, viszont jó a súlyelosztása. Bármire rá teheted nem lesz fejnehéz! Pikk-pakk szétszeded, megtekered összerakod!

2 kedvelés

Lehet már kapni dvarw-hoz olyan kiegészítőt amivel felülről is lehet tölteni…nem tudom milyen lehet, de az is könnyítené a használatot ha megbízható :thinking: bár alin láttam

1 kedvelés

Megnézem milyen magas a v9

Ez egy örök dilemma alul vagy felül töltős. Alultöltős tankot most eredetiről beszélünk nem lehet megfolyatni. Felűltöltősnél ez már nem mondható el.

esetleg a legalacsonyabb byka lenne számodra ideális…léelzáróval. Amelyik a desszer, gyümölcs ízekben oké. A srácok majd elmondják melyik lenne a legjobb.

Egy dvarw és egy v9.
A v9-en a kissebbik palást van, nekem a magasabb nem jött be nagyon.

Milyen magas a v9 így? A swag2 6.3cm magas a tankfelfogatásig. :thinking:

1 kedvelés

Szipóka nélkül 3.8-3.9 kb, úgy vonalzóval mérve

az akkor jól hangzik :+1:

1 kedvelés

Igen, a kissebb tartályal kb a kayfun prime magasságában van.

Ami most rajta van az driptippel együtt 5.5 cm, ennél magasabb ne legyen. :sweat_smile:

5.7 :sweat_smile: maradhat?:rofl:

1 kedvelés

Az melyik?

A v9 az eredeti driptippel

Hány milis tartállyal?

keress rá méretben, formában megfelelő 510es drip tip-pet