Első (majd később a második 😁)mtl rta

Ha csak a levegősség miatt menesztesz amúgy jó kazánokat akkor lehet hogy érdekelne valamelyik, persze szigorúan csak jövő hónapban.
Mondjuk 90 euróm úgyse lesz kazánra szóval az az árkategória kiesett :sweat_smile:
Az történt képzeljétek hogy ha úgy szívom a bersit hogy a tipnél kap plusz levegőt akkor duplájára erősödnek az ízek. Fogalmam sincs mitől.
A levegőző meg még mindig szivat, de most lesz egy kis időm szétszedni az egészet újra.
Amúgy az nem árt ha vazelinnel vékonyan bekennem a gumikat ugye? Az nem oldódik vízben, és nem kellene minden mosáskor pótolni a vg-t a tömítéseken.

Nehogy, ott a bekevert levesed vagy tiszta vgvel kenjed át a gumi részeket. Ezt a szádba veszed, onnan jön a gőz, semmit nem rakunk hozzá, amit nem akarunk magunkba tudni.

3 kedvelés

Inkább ne, jó az a VG. Ha emlékeim nem csalnak, 2 db o-gyűrű van a levegőállító alatt. Vedd le az egyiket.( bár még mindig tartom a véleményt, nincs igazán létjogosultsága, fullra kinyit, elfelejt; csak a megfelelő betétet találd meg magadnak)

Kis néznivaló, más is nyűglődött vele, de jó lesz az :grin:

Egyébként ha 2. tankot vadászol, PH-n írták, hogy ez jó minőség és “fillérekbe” kerül:

4 kedvelés

Nem akarom állítgatni a szellőzőt. Azt akarom hogy az egyszer beállított szellőző ne csavarodjon el ha a decket venném le, hogy aztán utána ne lehessen megmozdítani ha visszatekerném. :sweat_smile:

Na, a dvarwon ilyen gondod nem lenne. :rofl:

2 kedvelés

Még megtiltottam magamnak a masodik tank keresgélését… ez sztem azért ennyire problémás mert még sokat bénázok vele. Magát beállítani meg az új tank se tudná, szóval addig fölösleges amíg ezzel az egyel se tudok mit kezdeni :joy:
Egyébként olyan kellene majd ahol szinte 0 th mellé nagyon jó ízek jönnek. Nézegettem magam előtt is titkolva a byka v9 klónt, vagy a pioneer 1.5-öt, de még nagyon ráérek.

1 kedvelés

By-ka se-re írták hogy nem th-s.
Én nem tudom, nekem nincs, de a v9-nem van azért ütése. Igaz, én szeretem is.

Ja és szerintem jól haladsz, menni fog. Megbírkózol vele, aztán minden egyébb már csuklóból megy majd :blush:

Az SE TH-sabb, mint a v9. (Majdnem duplája, mert olyan a chimney szerkezete). Így a helyes :slightly_smiling_face:
Persze függ a setuptól.

1 kedvelés

Jó olvasni a motiváló kommenteket miközben a bersi épp levegőállítós napot tart… ez azt jelenti hogy tegnap csak a deck jött le ha levegőt akartam állítani, ma pedig csak a légszabályozó forog-szépen le is jön- ha levenném a decket.
Beragadt a deck. A csavarós csipesz amit rendeltem egy kemény műanyag szr ami alkalmatlan a használatra.
Ki hogy szedi le az ellenálló tankokról a decket?
:sweat_smile:

Akkor bocsánat, visszaszívva :wink:
Köszi a helyreigazítást :kissing_heart:

Dobd 5 percre fagyóba, aztán gumikesztűvel :wink:

4 kedvelés

Imádlak titeket, mindenre azonnal kapok valami hasznos választ…
Órák óta szívtam vele és most azonnal lejött

3 kedvelés

Köszi​:blush: legalább 10 karakter

1 kedvelés

Ezt meg kell osztanom veletek: clouds 9 vatta vastagabban mint a tekercses super sorb és nem szörcsög. Ja és íze is van :blush:

4 kedvelés

Hogy az istenbe húztad át? Nekem mindig szétszakad a rohadék. :sweat_smile:

Azt vettem észre hogy a közepét jól meg kell tömni de a ( jó hosszúra hagyott) végeket el kell ritkítani, és így nem szívja be a levegőzőbe az összes liquidet.

Kicsit csavard meg amíg behúzod

2 kedvelés

5 fajtám van vattából, mindig csavarva húzom be, minden tankba. :+1:

1 kedvelés

Nem hittem volna hogy ez az építős tank a bosszúságon kívül mást is fog okozni nekem de most elsőként élvezem szívni.
Szellőző megoldva, huzal jó (széthúztam a meneteket mert azt olvastam jobb ízt ad), és most a vatta is…
Inawera RY4 van benne, ha nem várod el hogy cigi íze legyen akkor finom, és elég édes.
Arra mostanáig nem sikerült rájönnöm hogy ha nem dohány akkor mi, de annyi baj legyen. Legalább édes :sweat_smile:

4 kedvelés