Első (majd később a második 😁)mtl rta

Összeöntöttem benne az összes solub desszert aromát mert külön mind szr volt és most meglepő módon mogyoró íze van. Egész jó :sweat_smile:

Azért biztos ami biztos,ideje új posztot kirakni,“második mtl rta” címmel.:grin:

2 kedvelés

ss 28ga-ból mit tekertél bele?
Ah oké, 0.8 Ohm látom…az jó is.

Menni fog ez, ügyes vagy :blush:

1 kedvelés

A levegőállítás nem is fog működni, az eredetieken se egyébként. Mondjuk értelme/létjogosultsága sincs igazán, az air pinnel szabályozható tankoknál pont ez a legnagyobb előnyük: egyszer kell kitalálnod, hogy melyik a neked optimális, és onnantól többet nem kell hozzányúlnod és az mindig ugyan olyan is lesz. Hagyd nyitva teljesen, játssz a betétekkel :grinning:
Szétszedni úgy tudod a legegyszerűbben maszatolás nélkül, hogy leveszed modról- top capnál fogva kicsit megnyitod a decket, majd top cap visszazár és fejjel lefele szétteket( bár úgy nézem, ez tapasztalati úton kezd kialakulni :joy:)

Igen pont az volt a célom hogy nyitva hagyjam teljesen de a deck csavarásakor elzáródott teljesen és ott fixálta magát :sweat_smile:

Ne is mondd, azon kaptam magam hogy a tisvapo-n nézem a tankok értékeléseit… :woman_facepalming::joy:

High Five Boom GIF by TipsyElves.com

Akkor kezdem is​:grin:
https://www.tisvapo.it/prodotto/skyline-r-rta-clone/

3 kedvelés

Egy másik, ha nem kell olyan gyorsan​:grin:
https://www.3fvape.com/new-arrivals/48542-sxk-skyline-r-skyline-r-style-rta-rebuildable-tank-vape-atomizer-w-mtl-20mm-airdisk-silver-32ml-22mm-diameter.html#.Y8OuWre6oVE

3 kedvelés

@Janchee
@Raspberryprincess

Csakis a ti kedvetekért​:grin::grin::grin:
Egy új, csodálatos függőség kialakulásànak lehetünk szemtanúi(engem később ne szídjatok ám, hogy sokba kerül, itt többen is előre szóltunk…:face_with_hand_over_mouth:)

2 kedvelés

Itt már sokunknál nem a pénzről szól ez az egész. Hanem sokkal inkább az élményről…

1 kedvelés

Hát na… Nem iszom el,nem költök ku#&@kra, nem is bagózok(már​:grin:). Valami hülyeségre nekem is el kell verni a fizumat. Különben mi a francnak menjek jövő héten is melózni? És igen, ez már régóta az élményről szól. Elcsúszott a hobbi irányába. Ésszel kezelve ez egyáltalán nem baj. Ilyen is kell.

Szerk.
Szép az Arbiter. Új ? :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

3 kedvelés

Azért gondolom jó érzés az is, hogy jelenesetben 25€-ért megkaptad azt a vape élményt aminél jobbat pl egy 150€-os Kayfun sem ad (anyagminőségtől eltekintve) :slightly_smiling_face:
Az is igaz, hogy a végén úgyis elköltődik valahogy az összes vépelésre szánt pénz :joy:

Most még olcsóbb :smiley: épp győzködöm magam, hogy nem kell nekem ennyi kütyü :smiley:

Én is azt teszem most :grin:

Neked már mindegy, Rékának még lehet esélye. :rofl:

sváb vagyok, szóval van még némi esélyem :smiley:

Még csak 1 napos…:grin::grin::grin::rofl:

Otthon hever a szekrényben a 90 jurós taifun gx-em…kellene bele nagyon szűk afc szett, de sztem az felejtős buli lesz. .

Szerk. Lehet h menesztem néhány kazánomat, mert már kezd túl sok lenni… köztük a taifun-t is…