Első (majd később a második 😁)mtl rta

Nem, köszönöm, nekem már így is rengetek jóban volt részem, ki sem látok a jóból. :sweat_smile:

Na de majd ha lesz egy rendes rtad is, akkor…abban is szar lesz az ize, csak részletesebb. :joy:

De várom már… addig is polcon fogom őrizni hogy nehogy elfelejtsem kipróbálni egy új tankban.:see_no_evil:

Én is így szoktam, ottfelejtem, hátha megfinomul…

De ezeknek mindig van valami utolsó esélye, felhúzva vattacukor aromával a “ha elég édes jónak kell lennie” jeligére

Biztos van, bár az én életem és idegrendszerem ehhez már nem elég, de igen, volt amikor kétségbe esve bámultam fél liter leves, hogy most hogyan magyarázzam meg magamnak, hogy 30k le kéne húzni a budin. :sweat_smile:

Apropó, miért lehet az hogy a pod jobban visszaadja az édes ízeket? Ebben olyan mintha elveszne a cukor belőle pedig az nekem kell :roll_eyes::sweat_smile:

Minden tanknak, minden setupnak más a karakterisztikája, de még olyan is lehet, hogy egyik levessel jól működik az, ami a másikkal nem. Szedd szét, dobk ki a belét, másik húzal, másik vatta, egy darabig elleszel vele.

Lehet ebben a tankban nem szuperál a kantár, tegyél bele ss-t. Több levegő, kevesebb levegő, több watt, kevesebb watt, vagy csak ennyit tud ez a tank kihozni, ez is egy opció.

Azért ez a tank még originál állapotában sem egy világbajnok, ez meg csak egy klón, ki tudja. Vagy próbáld másik ízzel, hátha. Ez sajnos ilyen…

1 kedvelés

Jó, próbálkozom.
Egyébként a tankkal kevesebb probléma van, az a liquid volt a váratlanul megrázó élmény

1 kedvelés

Max jobban bearomázom a cuccokat, azon ne múljon. 10 helyett 15 % vagy ilyesmi

Éjszakára csavarjam ki a modból a tankot ugye?

Dehogyis, nem kell.

Esetleg kapcsold ki a modot. :smiling_face:

Ezen olvasás közben felmerül bennem biztos ,hogy mtl kel neked ?

A podom is mtl.
Nem azzal van a baj hogy először kisebb szellőzővel szájba szívom hanem hogy szörcsög(ött)- ez sztem az én bénázásom- és nem volt olyan jó íze mint a podnak. :woman_shrugging:

De még kísérletezek vele, a vatta mennyiségét 2.5-ös tekeréshez már kb sikerült eltalálni.

Az megvolt :sweat_smile:

Nekem is volt Berserver v2 minim. El is ajándékoztam.
Ízre nem volt rossz, a th bölény, de mintha Bejrútban lettem volna olyan hangja volt.
Bármit csináltam, mint a puskaropogás, vattabetörés ide vagy oda. A gyerekek konvojban jöttek a másik szobából, hogy mit csinálok.
Nem hiszem, hogy te rontottál el bármit is.
Majd a clatonnal próbáld meg azért, szerintem azzal jobb íze lesz, de az FPS háttéreffekt szerintem megmarad.
De az mini volt, lehet, hogy ez megadja magát és összejön a durrogás nélküli vape.

@Raspberryprincess Jó fogalmaztál, a mod kb megérte magában a teljes vételárat…az csak bónusz lenne ha a tank is bejönne és “nem csak” az építés gyakorlására lenne jó. Szóval szerintem ne feltétlenül ettől a megosztó tanktól várd az orgazmust…mert akkor ezt ajánlották volna itt kapásból sokan a kérdésed feltevésekor.
Pro:
Ügyesen megtekerted elsőre (!) a coil-t…ami már fél siker.
Nem folyt ki reggelre a liquid a tankból

A vattázáson kell még alakítani picit, hogy ne szörcsögjön…ennyi.

nekem is berserker mini v2 van melós tanknak szerintem jo.:blush:d1 levegő betét kell neki és 2,5 magra mehet a tekerés bele.nekem ilyen most pl.


a tank szélénél meg vágom a vattát annyi.

6 kedvelés

Közben délelőtt tovább próbálkoztam.
Ss huzal, 8 ohm= százszor erősebb ízek, már az elfogadható ízkategóriában van.
Vastagabb vatta, nagyobb levegőző= kevesebb szörcsögés, de még így is feljön a liquid akármit csinálok. Szerintem túl erősen szívom de semmi olyat nem teszek amit a pod ne bírt volna ki lazán.
Az egyetlen amitől falnak megyek az az hogy a levegőző tekerése abszolút nem működik de amíg szenvedek vele addig mindig lejön a teteje és rászorul a deck. Utána a deck leszedésével szívok (minden mozdulatnál lejön a teteje) amíg úgy nem hagyom és anélkül csavarom tovább. Amikor megmozdul tető gyorsan vissza és fejjel lefelé az alja kicsavar.
Épp olyan bonyolult és liquidragacsos meló mint ahogy a leírásból el lehet képzelni.
Amúgy a tekerés jó lesz, es a szörcsögés is a felére csökkent. Az íze visszajött, szóval márcsak a szellőzőre várunk hogy megbánja eddigi viselkedését és működni kezdjen. (Liquiddel már kentem)

3 kedvelés