Első (majd később a második 😁)mtl rta

A maradék 0,5 meg a pico plust. De azt is csak azért mert tisvapo-n csak olyan volt. De megszállt a nyugalom mikor volt rózsaszín. :laughing: amúgy nekem is fekete szettem volt. Sémát vélek itt felfedezni :thinking:

1 kedvelés

Na, és bevált ízben, gőzbe, th-ban az új szett?..remélem nagyon

Kivéve aki duál 18650-es dl szettet, volt már olyan is. :wink:

Ha tőlem kérdezed, akkor be bizony. Igazából nem hittem hogy ekkora szerelem lesz a legolócsóbb mod, egy klón tankkal, és mégis. Nem tudom hogy a kezdők fellángolása-e, mindenesetre szép kezdet. Az ízek teltebbek, a gőz szerintem 2x annyi - bár ez lehet a huzalválasztás eredménye is, a torokhatás nem karcos, de érzem, kellemesen. Teljesen rendben van :slight_smile:

5 kedvelés

milyen tankod van? @Vivien93

Neki by-ka 7 vagy 8 klónt ajánlottunk…emlékeim szerint

1 kedvelés

Igen így van, by-ka v8 klón lett az első és eddig egyetlen delikvens. Decemberben érkezett meg, az ünnepi pihenőm alatt intenzíven ismerkedtünk, és nagyon megszerettem. Szintén ajánlom én is :slight_smile:

5 kedvelés

Na akkor én már nem férek be sehová :smiley:

Ezt nem tudhatjuk, mutasd, mid van. :grin:

Sok vackom volt már, de most egy voopoo argus 40w-osom van, igaz az is rainbow színben. Bár a héra rózsaszínben már apumnál(ő a postafelelős) pihen, amire egy dvarw mtl fl rta clon megy. Szóval azért a színt nem tagadtam meg :smiley:

2 kedvelés

Igen, tényleg kiestél, sorry. :sweat_smile:

Bár a héra most nagyon megy.

Csajosban nem féltégla méretben azért igen sovány a választék, ha nem pod, vagy podmod a vágya az ember lányának :slight_smile:

Meg ha van is a világ végéről kell levadászni, sajnos én is a piciket szeretem.

Ugyehogyugye! Nem véletlenül kardoskodok én mellette! :wink::joy:

Viszont vannak vékony csajos pod mod-ok, gondolom cserélhető akkuval is :thinking:…azok 510es átalakítóval használhatók

Lehet én nem nagyon találtam, inkább csak beépített aksist, bár ez szerintem pont az a kategória ami éppen nő.

Merre van az a világvége? Csak hogy képben legyek…hol vadászhatom le a következő áldozatom. :smiling_imp:

Hát Vivien, te akartad, megkapod. :sweat_smile:

Jaaaj de jó! Köszönöm :blush: Gondolom szállítanak Magyarországra különben nem linkelted volna be :smiley: és akkor most kezdődik előről minden :rofl::woman_shrugging:t2::laughing:

Előtte írj rájuk, hogy tényleg van-e készleten, én már szívtam meg náluk, hogy ja bocs, mégsincs.

Utána szóljál és pattintuk bele egy dicodes bf60-at és megismerheted a highend érzést. :joy: