Első (majd később a második 😁)mtl rta

Ránk hallgatsz aszt veszed amelyiket akarod! Hidd el első pár hónapban mindegyikkel lesz gond bármelyiket is veszed. És előbb-utóbb eljön az az idő mikor a szarból is várat építesz! :wink:

3 kedvelés

Itt jegyzem meg, hogy sourcemore-ról 2 nap alatt 36db Pionner V1.5-öt már elvittek 26 Eur-ért :point_up: Már 30Eur-ra emelték

@Raspberryprincess
Ahogy itt írták mar sokan mások is, ami másnak mennyország, az lehet neked pokol lenne, de az is lehet h ami másnak pokol, neked lehet mennyország . Egy dolog biztos. Bármit veszel is, ránk mindig, mindenben is számíthatsz majd. Igy voltam én is ezzel annak idején, és még sokan mások. Ha én nem lettem volna vaperina tag, nekem soha nem lett volna rta-m. De ide hozott a sors, vettem egy ares 2 rta tankot, és azzal indultam neki. Aztán jött a brunhilde mtl, azzal volt h 5-ször tekertem meg egy nap alatt, amig olyan nem lett h szeressem. De a vaperina sokat segített, és ha kelett, akkor uhyanazt leírták százszor is, mert segíteni akartak mindig, és azt teszik mind a mai napig is…
Úgyhogy bármit is veszel, mindig lesz aki segítsen…:blush:

11 kedvelés

@Zsolt68 által is említett sourcemore-ról…
Éppen tegnap nézegettem. A brünci alaposan leadta, még úgy is, ha rászámoljuk a $7,5 szállítást.
Mondjuk, így sem kell. :slight_smile:

Szép kezdetek…brünhildában egy nap alatt 8 dryhit :sweat_smile:
Volt, hogy már a sírás (meg a most röpül ez a szar) kerülgetett​:rofl:

Brünhildát ne vegyen elsőre…

1 kedvelés

Jaj, én nem ezt sugaltam.

Ejnye-bejnye…az a fránya vatta…hogy ki tud cseszni velünk…:grin:
Én eddig egyszer sem kaptam szárazat vele…

Meg a clapton huzal, mer a Fehér Tomi is azt rakta bele és az tudja :rofl::rofl::rofl:

Na igen…ő nagyon is tud…:rofl::rofl:

Amúgy sokan mennek utána. Nézzd meg ezt az irsa nano izé őrületet. Előadta hogy az milyen király, vitték mint a cukrot. És…hiába van vele tele a face, hogy folyik, beég, tönkremegy, még mindig töretlenül rendelik, mert ő azt mondta. Tud valamit…a marketing az megy.

Én kizárólag sima szálhuzalt rakok bele. Azt is csak 28ga és 29ga huzalokat. 2 és 2.5 magon , kb 1 ohm-ra tekerve, max 15 watton. 1.2 belső afc, külső levegő teljesen nyitva…

2 kedvelés

Dettó, csak 12.5w

1 kedvelés

Az nála a gond h a marketing fontosabb lett mint maga a csatorna…

Hát ezaz, ha onnan néznéd, ahonnan én látom velem együtt sírnál. :sob:

Te meg zokognál :grimacing::blush:

2 kedvelés

Sajnálom hogy eltűnzem a magyar yt csatornák.
FT maradt, ő meg nem túl hiteles már nekem.

1 kedvelés

2 kedvelés

Season 6 Crying GIF by Friends

Nem pont így gondoltam, hanem külön külön, csak fordított helyzetben :slightly_smiling_face::joy: