Első (majd később a második 😁)mtl rta

Sziasztok,
Sajnos pont fizu előtt pár nappal kifogyott az ex v4. :disappointed_relieved:
A v5-ről most olvastam egy kritikát ahol azt írták, lezárva is szelel a levegőnyílás, a csavarok gyengék és könnyen beragadnak a menetbe, kisebb fémforgácsok lejönnek róluk, plusz tiszta gépzsír volt belül ahogy megkapta.
Ugyanez az ember a v4-ről csak jókat írt.
Ennyire gáz lett a v5 minősége?
Vagy csak ő fogott ki selejtet?
Valamelyikőtök vett már v5-öt? Tényleg ennyire gáz?

1 kedvelés

Nálam azt jelzi, hogy készleten van és kosárba is engedi tenni! Csekkold ismét
Mindkét szín van még

Az előbb böngészőből megnyitva nem mutatott készletet belőle, fura hogy a linkről meg igen :woman_shrugging:

Akkor örülünk, ugye!? :slightly_smiling_face: Ettől függetlenül egyből vedd majd ahogy teheted, szerintem

Szerintem aki így lehúzta a V5-öt az klónt vehetett. :thinking:Nekem amit újan vettem a Vaporizm-en hibátlan volt, a csavarok könnyen jártak, de fogtak is rendesen és szaga sem volt. A levegőzőre igaz, hogy zárt állapotban is meg lehet szívni, de úgy gondolom ez használat közben nem okoz gondot. Amit Évánktól kaptam, az ugyanilyen szuper, bár azt is meg lehet szívni lezárt levegővel, ám lehet ez csak nekem nem számít problémának. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Osztom Kinga pozitív véleményét a V5-el kapcsolatban. Tökéletes állapotban volt az enyém is. Nekem volt mindkettő nálam a V5 mérföldekkel jobb volt mint a V4.

2 kedvelés

Nekem is volt V4, nagyon dicsérte mindenki, csak azt nem mondták, hogy iszonyat szűk. Ízre tökéletes volt, minőségre kiváló, de az még most is túl szűk lenne számomra. Így a V5 nyert, nálam 2x is. :blush:

1 kedvelés

Na, akkor csak jött itteni saját tapasztalat is a V5-ről…én érzésre még így is a V4-et venném. Már csak a bubisüveggel történő 4ml-re alakíthatósága miatt is.

V5 höz is van bővítő

1 kedvelés

jah, ami emeli a magasságot 1cm-rel

1 kedvelés

Bubi nélkül ráadásul! :grin:

Köszi mindenkinek. Megfontolandó hogy v5-öt vegyek mert a lazább mtl-t kedvelem inkább.
Ízvisszaadásban volt különbség köztük?

Összehasonlíthatatlan a két tank! Szerintem V5 ízesebb kazán volt ja meg szebb is! :smiley:

1 kedvelés

V5-től a hideg kiráz, mindig kihullott a listámról, amikor ránéztem. :joy:

A másik ilyen a bubis palást, mint amikor elakad a torkodban egy billiárdgolyó. :grin:

De persze kinek mi, csak jelezni szerettem volna, hogy nincs ízlésetek. :joy:

1 kedvelés

nem értem, hogy a v5 hogyan folyhatott a hozzászólónak…van lékontroll is amit elzárva pláne nem folyhat​:thinking: Elmosni pedig minden új tankot érdemes…pont a fém és egyéb gyártási szennyeződések miatt. (utána vg-vel kenni a tömitéseket!)

Én nem mondanám, hogy sok különbség van a kettő között ízben :thinking:

2.1-után szerintem elvesztette a fonalat az expromizer…

1 kedvelés

Azaz! Bubis od@sz rendesen. Most a V4-V5 a hasonlítási alap. Ha két különböző gyártóról beszélnénk más is lehetne a szitu. Nálam 2-3 egypálcás tank is mindíg van készleten hátha jön a világvége. Nem ők vannak nálam! :grin:

Nem folyt. Lezárt levegőzővel érezte olyannak mintha nyitva lenne a légnyílás.

1 kedvelés

jah, oké…akkor benéztem :slight_smile: