Első (majd később a második 😁)mtl rta

Ipsétől :sweat_smile: kaptam ( @ispy ) kantal háló kivallóbb ízt hoz mint a ni mesh :grin:


1 kedvelés

De a clapton nem sima szálhuzal mint a másik kettő…persze attól még összehasonlíthatjuk őket :grinning:

1 kedvelés

Tőlem? Mikor? :joy:

Már megint ez a rohanás… még meg sincs rendelve a cucc :sweat_smile:

Karacsonnnnnny elött :rofl:

Ja, tényleg, volt valami…bocs de itt akkorra pörgés van állandóan. :sweat_smile:

Én már most zaklatnálak titeket a többé-kevésbé sikeres tekeréseimmel de sajnos még nemhogy a rendelés de a szállítás is hátra van​:disappointed_relieved::joy:

Na mind1, fontold meg az ajánlatom…de gyorsan mert rámrohad már a sok vatta. :sweat_smile:

Nem sima szálhuzal. Amit linkeltél a 30x2+38-as, amiben össze van tekerve két 30 GA-s szálhuzal, ami körbe van tekerve egy 38-as huzallal.

Egyébként mindenféle fajta huzalt és vattát elfogadok ha van fölöslegben tesztre, köszönöm ha tényleg áll az ajánlat bárki részéről.

Francba! Azt hittem nem mozdulsz rá! :grin:
Egyébként szívesen küldök, tényleg. :slight_smile:

Pedig azt hittem annak nincs lejárata… de ha már a sónak meg az ásványvíznek is van akkor biztos a vatta is tönkremegy valahogy. Pl unalmában teker egyet és kokszosra szívja magát.

Na, most csomagolhatod a claptont. :joy:

Egy ideig el leszek :sweat_smile:. DL :metal:

Ja már tudom, azt a vandyt én rendeltem, csak nem tudtam róla, aztán meg pislogtam, hogy ez meg mi a szar. :grin:

A kanthal is így lett megvéve annó. :grin:

Lol be voltál álva ? Te mondtad kérlyek valamit aroma, akku , egy3b csak ne legyen drága :grin: ezt kértem :heart_eyes:
Ja meg a dinyés ohf a lányomnak

Dehogy van…csak olyan sok, hogy hiába építem újra a tankjaimat minden nap, nem fogy.

Meg nem is tekerem újra minden nap, ez is a baj.

Ja ez az! Akkor tényleg be vagyok állva. :joy:

A dinnyés ohf szerintem a legjobb dinnyés, amit valaha kóstoltam! Imádom.

Volt itt már pár tekercs, amit elajándékoztam, franc se tudja már követni mikor kinek ment mi. :sweat_smile:

De akkor szívesen. :grin: