Első (majd később a második 😁)mtl rta

Nekem 2 évig itt hevert a 10 méter kanthál, ha tudom, hogy ez ilyen jó, már rég elhajítottam volna az ss-t…

2 kedvelés

én a gyorsabb ‘ramp up time’ miatt vagyok ss hívő … az íz nálam másodlagos.

Tudom, tudom…
Már csak 4 nap és start :sweat_smile:
Akkor 50% akciós discovery dohanykivonatos aroma nem kell senkinek ha már ingyen lesz a szállítás vapeclubról?
Lehet csatlakozni a rendeléshez ha gondoljátok.
Remélem kitart az akció 10.éig…

és az expromizer v4 készlet is :point_up::slightly_smiling_face:

Az hol akciós?

Még a végén előveszem azt 10m kanthalt, amit évekkel ezelőtt vettem :grinning:

sehol…csak kitartson a készlet, így értettem :slightly_smiling_face: de ki kell neki :crossed_fingers:

Annyira mondjátok ezt a kanthalt, hogy csak elkezdem már használni rendesen. Van itthon vagy 4 tekercs. Egyszer-egyszer próbáltam, nekem nem volt különbség, de lehet nem figyeltem eléggé. :joy::joy::joy::joy: Ni80-ra vagyok beállva, néha SS.

1 kedvelés

@edinka1203 itt a lehetőség egy akirára, ha betársulsz Anna mellé.

2 kedvelés

Bár nem szoktam más kontójára ajánlgatni (van valami csalános közmondás erre… :smiley: ), de ha belefér még a büdzsébe, szerintem egy claptont rakj még a kosárba. Az a Vandy Vape jó amit linkeltél, de ne SS legyen, hanem Ni80-as. Már, ha nem vagy rá érzékeny.
Csak, hogy teljes legyen a huzalteszt. Én is nagyon kíváncsi leszek a véleményedre.
Mondjuk kicsit gyúrj előtte, a clapton tekerés kicsit nehezebb, mint a sima szálhuzaloké.

2 kedvelés

Írtam privátot @Raspberryprincess

Nem rossz ötlet de sokaknál olvastam hogy a ni80 huzal allergizált, szóval nem szeretnék kísérletezni vele hogy nálam kijön-e valami tőle.

Az ss-ben is van egy kevés nikkel…ha már szóba került. Nekem az ni80 egyáltalán nem jött be, se gőze, se íze…fura mert mások meg pont ennek ellenkezője miatt dicsérik :thinking:

csak egy pár embernél okoz gondot a Ni az hogy itt többen vagyunk akinél gond az csak a véletlen műve…

3 kedvelés

Neeem, ez egy remek ötlet. :grin:
Mondjuk én sem szeretném, ha valami bajod lenne belőle. Bár erre azt írnám, hogy Kingának pedig fejfájást és fogínyvérzést okozott az acélhuzal.
Ha mégsem rendeled meg, szívesen küldök postán claptont kóstolónak. Bár, nekem csak nikkel van claptonból.

1 kedvelés

Szóval akkor miket kellene összehasonlítani?

Kanthal, ss, meg ni80?
Mi a különbség a ni80 és a ni90 között?

Eredetileg az SS-t akartad összehasonlítani a kanthal-lal, mint szálhuzal. Javasoltam még a claptont harmadiknak.

10% a különbség

Húzal meg vatta…én a helyedben semmit nem vennék most, ha kell küldök 4 fajta vattát és 2 fajta húzalt tesztelni, mert aztán egy nap arra ébredsz, hogy van 10 fajta mindenből és fogalmad sincs honnan van. :joy:

Ezeket itthonról is meg tudod venni később…