Első (majd később a második 😁)mtl rta

A shopban a képen is van átlátszó.

Köszi mindenkinek. És a kopás nem lesz gond a feketénél? Az festés rajta?

ez egy német tervezés…szerintem jó a minőség. A modoknál előbb gond a kopás mivel nonstop markolod. Ha az összképbe jobban passzol akkor szerintem a feketét vedd…számít az összkép, na :slightly_smiling_face:

A sorbtól nekem kétszer annyi ideig bírja. A. Clouds9 nálam nagyon hamar össze esik, titaniumra nem emlékszem :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Minden kophat, ami festet, én nem használok festett tankokat egyébként. Bár tankoknak azért ez nem szokott jelemző lenni, engem jobban aggaszt, amit nem látsz, hogy onnan lejön-e valami vagy sem, szóval aminek a belseje is festet, én olyat nem vennék.

Titanium Fibert Cotton Elite egyik legjobb MTL-re, Bp Mods sem rossz csak várni kell vele míg hozza az ízt de azután egész jó!

2 kedvelés

Ez a kiválasztott mod, vagy a sima fekete változata.

én csak a vapefly cotton clouds-ot használom kezdetek óta…sajna az egyik kiszemelt shopban sincs…nagy hiba

2 kedvelés

Mármint az egyik irizáló zöldes vagy a fekete. Most látom h nem mutatja a link h melyik színen voltam épp :sweat_smile:

Örök mint a nyomor! Sima feketét vedd az nem kopik annyira mint a különböző színűek!

zöldes kék csajosabb…de ez totál szubjektív. Én 3oktávval magasabb hangon beszélnék ha azt választanám :joy:

Nagybátyámnak vettünk, hát, az kopott. :sweat_smile:

Főleg a gomb…

2 kedvelés

Sztem a lilás zöld a csajosabb, de a kopás azért fontos szempont.
Mennyi idő mire egy ilyen elkezd kopni?

Mondjuk úgy ha nem kétkezi melóba hordom, hanem kistáska zsebben ülőmunkába.

passz, de ispy akkor képben van…na nem a kistáska ülőmunkában :joy: hanem a rokona tapasztalata miatt

Sajna a keret ami színes meg a gombok hamar eldobják a kanalat (festéket) nálam a fekete van a kamionba 2db jó egy évesek( hibátlan mindkettő). Talán az egyik tűzgombján vagy 1mm festékkopás!

Ezen kívül játszik a vaporesso swag 2 vagy a px80, az innokin chroma 217, eleaf pico szériák, vagy az aspire zelos x 80w

Van köztük ami jobb lenne mint az aegis?

1 kedvelés

Melóba biztos nem! Meg tudásba sem jobb egyik sem!

Jó másfél éves készülék! Hibátlan! Veszel hozzá még 1-2 euróért ilyen cottont. Van csajosba is! És szia!:grin:


1 kedvelés