Első (majd később a második 😁)mtl rta



Le nem mértem, de talán kézben így látod.

Marokra fogva én elérem a tűzgombot.

3 kedvelés

Ez még nekem teljesen rendben van. Jobban félek attól hogy a pici cuki fém külsejű modok egyszerűen kiesnek a kezemből egy óvatlan pillanatban :sweat_smile:

Köszi a fotókat

Nagyon szívesen. :heart:

Ful moonban nem tudok nyilatkozni, de a gyümis aromáknak 3-5-7 nap kellett eddig nálunk.

1 kedvelés

Akkor ‘sajnos’ kénytelen leszek az előírt érési időnél jóval hamarabb kóstolgatni…:grinning:
Nehogy már lecsússzak a legfinomabb szakaszról.

Nem kell :sweat_smile:
A gyümiseknek álltalában hamar kijön az ízük. Minnél desszertessebb, édesebb annál később.

Rendben :slightly_smiling_face:

Full Moon aromák számomra frissen (2-3 naposan) is olyanok mint 2 hetesen. :slightly_smiling_face:

Rápróbálnánk erre a szlovák rendelésre. @Tyutyika hova rendeljünk?(meg a mocskos anyagiak…pü., mibe fog ez nekünk kerülni​:thinking:)

Zsélybe (Zvolen) szoktuk mert ott van a lég közelebbi packeta automata ott még van netem hogy tudjam használni a GPS-t (digi) de van T mobil is . Az aplikacióba kinek a számaval fogok be lépni ? Vagy @Ispy -n keresztül megy a dolog ?

Anyagiak :thinking: nem szoktam kérni semmit az ingyen ohf szokott lenni meg 1,5k de nem én kezdtem :grin:. Ugye @Ispy
Ohf ét úgy I lányom szívja el

1 kedvelés

Szuper, köszi :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nekem is kizárólag kanthal huzal van benne. Nem tudom , hogyan, de valahogy azzal nagyon jól adja az elvárt ízeket.

Lehet, @Ispy -n keresztül lenne a legegyszerűbb, mert ahogy átböngésztem, új reg/guest rendelésnél fényképes életkor igazolás nélkül nem fog menni…:thinking:

Még egy fontos kérdés: a szlovák webshopos rendeléseket mennyire nézik át a postánál? Ha vennék nicsalt boostert is akkor az gondot okoz majd?
Ugye ez elég nagy csomag lesz legalábbis értékben az átlagos rendeléseimhez képest, szóval nem tudom mire számítsak.

Bár nem szoktam innen rendelni, de minden bizonnyal ők is tartják az EU szabályozást, vagyis max. 20 mg/ml nikotintartalmú boosterekt árulnak, így ez legális, nincs vele probléma.

Semennyire. EU

Happy Birthday Celebration GIF by Specialized Bicycles

Tehát nem csak állami trafikból legális boostert venni?

1 kedvelés