Első külső akkus készüléknek,mi a véleményetek erről?

Sziasztok.
Mi a véleményetek róla?:slightly_smiling_face:
Még csak nézegetem a következő lépcsőfokomat​:slightly_smiling_face:
Ez nagyon tecc nekem.
Tudom,hogy nem a kinézet számít,de nekem mint (kezdő)nőnek, még számít​:slightly_smiling_face:
Az is tecc,hogy 4ml-s a tank.
Amit olvastam eddig…jó kis gépnek tűnik.De nekem a ti véleményetek fontosabb​:slightly_smiling_face:
Ja,és naná,hogy a rose gold tetszik​:heart_eyes:

7 kedvelés

A kinézet fontos. Várj még vele ha télleg nem sürgős, kicsit friss a gép, és az ára is ennek megfelelő. Fog ez lejjebb is menni.

6 kedvelés

Egyet értek @Viktor_Hajdu -val. Drága még. Ha lejjebb megy az ára, akkor megérheti, de így szerintem drága. Illetve oké, hogy nem olyan kicsi a tank, de a kazán attól még nem biztos, hogy jó.:slightly_smiling_face: Arról szerint érdemes véleményeket megvárni, mert lehet, hogy az pedig egy nagy halom kaki.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Van a baráti körben új Pico 2 tulaj hölgy, imádja a gépet, de miután szétfoszlott a rózsaszín köd, rájött, hiba volt a szívére hallgatni, (szerelem volt első látásra) ennyiért azért tetszik vagy sem, jobb cucc is van a piacon. De később mocsok jó vétel lehet!

5 kedvelés

Nekem 37 dollárért ír (bronz fokozat), az szállítással együtt olyan 41-42, de csak a mod 22 dollár, ez kb ennyit ér, nem többet.

Én a tankot nem venném meg, de a mod ha tetszik szerintem meg lehet venni.

3 kedvelés

Én nem venném meg így szettben az tuti, nekem van régi pico modom, az újat nem ismerem, de a régi mtl-ezni tökéletes!

7 kedvelés

@Viktor_Hajdu miért volt hiba?

1 kedvelés

@Ispy hol van ez?

@Ispy és milyen tankot mondanál hozzá?

Ha már rendeltél sm-ről 1-2x, akkor bronz fokozatot kapsz és bejelentkezés után más árakat látsz.

2 kedvelés

Bármilyen tippet elfogadok,ha van kedvetek ötletelgetni.A tekerést még hanyagolnám ugye,de ha ezt a következő lépcsőfokot meglépném,hogy külső akkus…csajos készülék,akkor ki mit ajánlana?Külön-külön vagy egybe?(MTL)

1 kedvelés

Mert a szem lakott jól először. :rofl: Megvette gyorsan mert beleszeretett, aztán rájött, hogy sokkal jobb cuccot vehetett volna annyiért. Szereti és élvezettel használja, de megbánta az érzelmi alapon történő vásárlást. :rofl: :rofl: :heart_eyes:

5 kedvelés

Még nem rendeltem​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tök jó:slightly_smiling_face:Ha most meg akarnám venni,átutalnám neked a pénzt,te meg megrendelnéd​:joy:

Megoldjuk, ha kell, csak ki kell deríteni, hogyan lehet most fizetni sm-en, amióta nincsen paypal, de lehet valahogy, azt tudom. Ha kell, most itt az ideje, mert jön az szigor, meg az ÁFA.

Szállítással együtt olyan 9.000 forint csak a mod.

Lehet paypallal fizetni…csak trükkösen. :smiley:

1 kedvelés

És ha már akkus mod, akkor 2db lg hg 2-t és egy kétágyas xtar töltőt is tervezz be a büdzsébe vape42-ről pölő. Csakszolók. :thinking:

1 kedvelés

Azt inkább nem használnám a helyedben.:slightly_smiling_face: Sok kezelési költséggel jár, amit a paypal rák rá. :slightly_smiling_face: Online kártyával szerintem jobban jársz.

1 kedvelés

Párszáz forint én személy szerint nem szoktam vele foglalkozni, de van kártyás fizetés is, ha az kell. Az sm-es árak még így is a legjobbak.

Most 30 dollár esetén fizetsz 10 forint pluszt dolláronként.

1 kedvelés

Ezt a 10 forint pluszt hogy érted? :slightly_smiling_face:
Sm-ről rendszeresen rendelek, most már csak kártyával, mert a paypal trükközés nem tetszik, és a paypal dobott nekem még rá ha jól emlékszem 10% kezelési költséget.
Egyetlen egyszer próbáltam, de a macera miatt már csak direkt kártyásan rendelek. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Egyébként:

https://www.fasttech.com/product/9736739-authentic-eleaf-istick-pico-2-75w-vw-apv-box-mod

@anon88785338 onnan pedig úgyis rendelsz. :slightly_smiling_face: De amúgy meg várnék vele, mert itt is lejjebb fog menni majd az ára.:slightly_smiling_face:

1 kedvelés